امنیت و جرایمِتیتر یک

مسئول نظامی گروه طالبان دستگیر شد/ رییس جمهوری امروز در مجلس از دشمن تعریف مشخص می کند

در خبرنامه ی ریاست عمومی امنیت ملی ذکر شده است که همراه مسئول نظامی گروه شورشی طالبان، چهار تن از افرادش نیز دستگیر شده است.

به نقل از خبرنامه ی امنیت ملی، قاری سلیم با افراد اش راه خان آباد قندوز را با جاسازی کردن کانتینرها و درختان مسدود کرده بودند که روز قبل توسط نیروهای امنیتی و دفاعی کشور دوباره برای رفت و آمد اهالی محل باز گردید.

همچنین گزارش های منتشر شده می رساند که قاری سلیم در سقوط شهر کندز به دست گروه شورشی طالبان نقش برجسته ای داشته است.

ریاست امنیت ملی می گوید که طالبان و همکاران شان باید بدانند که سربازان غیور این خاک با ایمان راسخ به مبارزه قاطعانه خود ادامه می دهند و عملیات خود را تشدید بخشیده اند و دشمنان مردم شریف خود را در هیچ نقطه این خاک آرام نمانده هدف قرار می دهیم.

لازم به ذکر است که امروز رییس جمهوری نیز به شورای ملی رفته است تا بر سر برخی از موضوعات مهم کشور به خصوص صلح و جنگ با نمایندگان مذاکره کند.

شاه سلطان حسین مرتضوی، معاون سخنگوی ریاست جمهوری در صفحه فیسبوک خود نوشته است که امروز از دشمنان کشور تعریف مشخصی ارایه خواهد شد.

قبل از این نیز رییس جمهوری در عیادت خود از مجروحان حادثه تروریستی هفته پیش نیز خطاب به تروریستان گفته بود که ما نمی خواستیم شما را بکشیم، ما را مجبور کردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا