• انتشار: 10 سپتامبر 2020
  • ساعت: 13:40
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 48321
پرینت

۴۰ افسر پولیس برای تحصیل به روسیه اعزام می شوند

وزارت امور داخله افزود نزدیک به ۳۰۰ تن از منسوبین پولیس جهت راه‌یابی به بورسیه تحصیلی باهم رقابت کردند و قرار است ۴۰ نفر از آنها در یک برنامه تحصیلی پنج ساله به کشور روسیه، از سوی این وزارتخانه اعزام گردند.

وزارت امور داخله افغانستان می‌گوید قرار است ۴۰ نفر از افسران پولیس در یک برنامه تحصیلی پنج ساله به کشور روسیه اعزام گردند.

وزارت امور داخله افزود نزدیک به ۳۰۰ تن از منسوبین پولیس جهت راه‌یابی به بورسیه تحصیلی باهم رقابت کردند و قرار است ۴۰ نفر از آنها در یک برنامه تحصیلی پنج ساله به کشور روسیه، از سوی این وزارتخانه اعزام گردند.

نزدیک به ۳۰۰ صد تن از افسران قطعات مختلف پولیس که واجد شرایط بودند در آزمون این بورسیه تحصیلی با هم رقابت کردند و از این میان ۴۰ تن از ممتاز ترین آنان انتخاب و جهت فراگیری تحصیل در مقطع لیسانس، به کشور روسیه اعزام خواهند شد.

این افسران پولیس پس از راه یابی به بورسیه متذکره، در رشته «تامین قانون و نظم قانون» در انستیتوت وزارت امور داخله کشور روسیه تحصیلات شان را آغاز خواهند کرد.

این در حالیست که پیش از این نیز وزارت امور داخله افسران پولیس را برای تحصیل در سطح ماستری به کشورهای ترکیه و روسیه اعزام نموده‌ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.