• انتشار: 1 جولای 2017
  • ساعت: 14:45
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 22068
پرینت

۳۰ هراس افکن طی درگیری های تازه به هلاکت رسیدند

مقامات امنیتی می گویند دست کم ۳۰ هراس افکن به شمول اعضای گروه داعش طی درگیری های تازه با نیروهای امنیتی در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسیدند.  

وزارت دفاع ملی با درج خبرنامه ای امروز (شنبه) نوشته است که دست کم ۳۰ هراس افکن به شمول ۷ عضو گروه تروریستی داعش طی ۲۴ ساعت گذشته در درگیری با نیروهای امنیتی در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسیده اند.

خبرنامه وزارت دفاع می نویسد طی عملیاتی که در ولسوالی های واغظ، گیلان و اندر ولایت غزنی صورت گرفت، ۱۰ شورشی وابسته به گروه طالبان کشته شده، ۵ تن دیگرشان زخمی و یک عراده موتر، ۳ عراده موتر سایکل شان نیز منهدم گردید.

در مربوطات ولسولی های چپرهار و غنی خیل ولایت ننگرهار نیز ۶ هراس افکن به شمول ۲ عضو گروه تروریستی داعش کشته شده، ۳ تن دیگرشان دستگیر و ۳ باب مخفیگاه این گروه تروریستی منهدم شد.

در قوش تپه ولایت جوزجان نیز، ۵ عضو گروه داعش کشته شده و یک عراده موترشان نیز نابود شد. ۳ هراس افکن دیگر نیز در مربوطات ولسوالی مانوگی ولایت کنر کشته شد و یک تن دیگر زخمی گردید.

به همین ترتیب، در نتیجه عملیات های دیگری در مربوطات ولسوالی برمل ولایت پکتیکا، ۳ تن از هراس افکنان کشته شده و یک عراده موترسایکل شان منهدم شد. در ولسوالی نرخ ولایت میدان وردک نیز یک دهشت افکن کشته شده و یک تن دیگر زخمی شد. ۴ هراس افکن دیگر نیز در ولسوالی خاص ارزگان ولایت ارزگان کشته شدند.

تاکنون هیچ یک از گروه های مسلح به شمول طالبان در خصوص این گزارش اظهار نظری نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.