امنیت و جرایم

۳ مرد و یک زن در یک هوتل در هرات حین رابطه نامشروع بازداشت شدند

قوماندانی امنیه طالبان در ولایت هرات امروز (پنجشنبه ۲۵ قوس) با ارسال خبرنامه ای به خبرگزاری رها نوشته است که نیروهای امارت اسلامی طالبان ۴ تن به شمول یک زن را از یکی از هوتل های شهر هرات در پیوند به انجام رابطه نامشروع به صورت بالفعل بازداشت کرده اند.

براساس خبرنامه، نیروهای امارت اسلامی طالبان در عملیاتی در مربوطات حوزه دوازدهم امنیتی شهر هرات، ۳ مرد را حین برقراری رابطه نامشروع با یک زن در داخل هوتل یکی از ترمینال های ناحیه دوازدهم این شهر بازداشت کرده اند.

خبرنامه علاوه می کند که افراد دستگیر شده به جرم خویش اعتراف کرده اند و هم اکنون تحت نظارت نیروهای امارت اسلامی طالبان قرار دارند.

پولیس طالبان در ولایت هرات چندی پیش هم ۱۸ تن به شمول ۹ خانم را به اتهام فساد اخلاقی بازداشت کرده بود.  

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. درافغانستان همه بدبختی هایکه وجود داشته به لطف و کرم الله ختم شده البته مشکل بزرگ که فرارهی ملت افغان به وجود امده که عبارت از فقر و بیکاریست ان شاالله رفع خواهدشد

  2. فقر گرسنگی نهایت زیاد شده، زمستان هم امد بیشتر خانه ها نان خوردن نداشتن حالا مصرف زمستان هم افزوده شد بیکاری در اوج خود رسیده افغانستان بهترین نابغه ها را داشت الان بخاطر نداشتن اقتصاد نمیتواند به دروس خویش رسیدگی نماید باز هم خدا مهربان هست به داد بندگان خود می رسد.

  3. در شرعیت اسلامی ارتباط نامشروع زنا گفته می‌شود که گناه کبیره است
    نباید این کار را می‌کردند فقر بهانه زندگی است مرگ بهتر است از این گناه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا