• انتشار: 9 جولای 2019
  • ساعت: 11:42
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 35714
پرینت

۲۶ طالب در حمله کماندوهای ارتش در فاریاب کشته و زخمی شدند

طی ۲۴ ساعت گذشته در عملیات ویژه نیروهای امنیتی در ولسوالی های بلچراغ، شیرین تگاب، دولت آباد و پشتون کوت ولایت فاریاب نه تن از جنگجویان گروه طالبان کشته ، دوازده تن دیگر مجروح و پنج تن دیگر به شمول یک فرمانده این گروه دستگیر شدند.

محمد حنیف رضایی سخنگوی قول اردوی ۲۰۹ شاهین گفت، در ۲۴ ساعت گذشته چندین درگیری بین نیروهای امنیتی و گروه طالبان در ولسوالی های بلچراغ، شیرین تگاب و پشتون کوت ولایت فاریاب رخ داد که در آن سه تن از جنگجویان گروه طالبان در ولسوالی بلچراغ این ولایت کشته شدند و پنج تن دیگر شان مجروح گردیدند.

آقای رضایی افزود، در یک درگیری بین نیروهای ویژه امنیتی و گروه طالبان در ولسوالی دولت آباد این ولایت سه تن دیگر از جنگجویان گروه طالبان به قتل رسیدند و هفت تن دیگر شان مجروح شدند.

نیروهای امنیتی یک عملیات ویژه را در ولسوالی شیرین تگاب ولایت فاریاب راه اندازی نمودند که در آن سه تن از جنگجویان گروه طالبان کشته شدند.

وی گفت، یک فرمانده گروه طالبان بنام نبی الله در یک عملیات دیگر توسط نیروهای ویژه امنیتی از ولسوالی پشتون کوت این ولایت همراه با پنج تن از افرادش دستگیر شد.

همچنان در این عملیات علاوه بر کشته شدن جنگجویان طالبان شش میل سلاح از انواع مختلف به دست نیروهای امنیتی و دفاعی کشور افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.