• انتشار: 14 مارس 2018
  • ساعت: 13:09
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 27069
پرینت

۲۴ هراس افکن طی درگیری های تازه کشته و زخمی شدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۱۲ هراس افکن را در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسانده و ۱۲ تن دیگر را زخمی کرده اند.

وزارت دفاع ملی با نشر خبرنامه ای امروز (چهارشنبه) نوشته که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته در عملیات مشترک تهاجمی و تعرضی دست کم ۱۲ تن از هراس افکنان به شمول دو فرمانده محلی طالبان را به هلاکت رسانده و ۱۲ تن دیگر را زخمی ساختند.

وزارت دفاع ملی می گوید این عملیات با حمایت نیروهای توپچی و هوایی در ولایات ننگرهار، کنر، پروان، غزنی، کندهار، زابل، ارزگان، فراه، بادغیس، فاریاب، نیمروز و هلمند صورت گرفت.

در عملیات در ولسوالی نادعلی ولایت هلمند ۴ تن از دهشت افکنان کشته شده و یک موضع آنان نیز منهدم گردید.

در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه نیز ۳ تن از هراس افکنان کشته شده و ۶ تن دیگرشان زخمی شدند. در ولسوالی چوره ولایت ارزگان نیز ۳ هراس افکن کشته شده و ۳ تن دیگر زخمی شدند.

در ولسوالی پشتونکوت ولایت فاریاب نیز نیروهای امنیتی ۲ فرمانده محلی طالبان را هر یک به نام های «طوفان» و «خطاب» به هلاکت رساندند و ۳ تن دیگر را نیز زخمی کردند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش علاوه می کند که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ عملیات تصفیه ای پلان شده و ۵۶ عملیات خاص را در ۱۲ ولایت راه اندازی کردند. نیروی هوایی نیز ۲۵ پرواز در حمایت نیروهای ارتش انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.