• انتشار: 19 مارس 2018
  • ساعت: 16:58
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 27230
پرینت
وزارت دفاع:

۱۹ هراس افکن طی ۲۴ ساعت گذشته به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی در ادامه عملیات روزانه شان در برابر شورشیان مسلح در نقاط مختلف کشور، طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۱۹ تن از هراس افکنان را به شمول یک فرمانده محلی طالبان به هلاکت رسانده اند.

وزارت دفاع ملی امروز (دوشنبه) با نشر خبرنامه ای نوشته که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۱۹ تن از هراس افکنان به شمول یک سرگروه طالبان را به هلاکت رسانده و ۱۱ تن دیگر را زخمی کرده اند.

وزارت دفاع ملی گفته در عملیات در ولسوالی های ده بالا، خوگیانی و مهمنددره ولایت ننگرهار ۷ تن از شورشیان مسلح به شمول یک فرمانده محلی طالبان به نام «عبدالعزیز» کشته شده، ۵ تن دیگرشان زخمی و مقادیری سلاح و مهمات آنان بدست نیروهای امنیتی افتاد.

در ولسوالی اندر و مرکز ولایت غزنی نیز ۴ تن از دهشت افکنان کشته شده و ۴ تن دیگرشان زخمی شدند.

نیروهای امنیتی همچنین در ولسوالی ناوه ولایت هلمند ۴ شورشی را هلاک و ۲ تن دیگر را زخمی ساختند.

به همین ترتیب در عملیات در ولسوالی څوکی ولایت کنر یک عضو گروه تروریستی داعش کشته شده و در ولسوالی دهراوود ولایت ارزگان نیز ۳ تن از هراس افکنان به هلاکت رسیدند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش علاوه کرده که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ عملیات تصفیه ای پلان شده و ۶۵ عملیات خاص را در ۱۰ ولایت کشور راه اندازی کردند. نیروی هوایی نیز ۲۳ پرواز در حمایت نیروهای ارتش انجام داد.

هیچ یک از گروه های مسلح به شمول طالبان تاکنون در خصوص این گزارش اظهار نظری نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.