• انتشار: 5 آگوست 2015
  • ساعت: 15:46
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 1496
پرینت

۲۳ هراس افکن در هلمند کشته شدند

در یک حمله نیروهای پولیس ملی بر مخفیگاه هراس افگنان و حمله هوایی نیروهای ائتلاف در ولایت هلمند، ۲۱ هراس افگن و دو فرمانده این گروه به هلاکت رسیدند.

این رویداد صبح امروز (چهارشنبه) هنگامی به وقوع پیوست که نیروهای پولیس ملی بر مخفیگاه هراس افگنان در ولسوالی نوزاد ولایت هلمند حمله کردند.

از نزد هراس افگنان کشته شده دو ضرب توپ ۸۲ و ۷۵ ملی متری، یک میل دهشکه و دومیل هاوان نیز بدست آمده و دو عراده موتر هاموی که قبلآ بدست هراس افگنان افتاده بود، دوباره بدست آورده اند.

همچنان دو فرمانده محلی هراس افگنان در یک حمله هوایی نیروهای ایتلاف روز گذشته در منطقه قاسم بازار ولسوالی مارجه کشته شدند.

این دو فرمانده محلی هراس افکنان در اکثر ناامنی ها از قبیل افراز کمین، ماین گذاری، ترور و طراحی حملات انتحاری در ولسوالی مارجه و سایر مناطق ولایت هلمند سهم فعال داشتند که با نابود شدن این دوتن وضعیت امنیتی در ولسوالی مارجه و سایر مربوطات ولایت هلمند بهتر خواهد شد.

از سوی دیگر نیروهای پولیس ملی ولایت هلمند در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹ حلقه ماین مختلف النوع را از نقاط مختلف این ولایت که به تازگی از سوی تروریستان به هدف حملات تروریستی جاسازی شده بود، کشف و از بین برده اند.

نیروهای پولیس ملی کشور با توانمندی و آمادگی بیشتر متعهد به مبارزه جدی با تروریزم و دهشت افگنی بوده و در این راستا همه روز عملیات های ضد تروریستی را در همکاری و هماهنگی با سایر نیروهای امنیتی کشور راه اندازی می کنند که دشمنان مردم افغانستان را در رسیدن به اهداف شوم شان با شکست روبرو کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.