• انتشار: 27 سپتامبر 2020
  • ساعت: 14:44
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 48996
پرینت
اخطار طالبان به شرکت هوایی کام ایر

یک هفته وقت دارید تا مهمانداران تان حجاب اسلامی بپوشند

طالبان به شرکت هوایی کام ایر اخطار داد یک هفته فرصت دارد تا تمام مهمانداران خود را به پوشیدن لباس و حجاب اسلامی وادار کند در غیر اینصورت به هواپیماهای این شرکت حمله می کنند.

 گروه طالبان به شرکت های هواپیمایی افغانستان هشدار داده در صورت بی توجهی مهمانداران هواپیماها به دستورات اسلامی به آنها حمله خواهد کرد.

طالبان با انتشار اعلامیه ای به شرکت هوایی کام‌ایر اخطار داده اگر تا یک هفته مهمانداران زن ملبس به حجاب اسلامی نشوند و دست از آرایش برندارند، هواپیماهای این شرکت از سوی طالبان آماج حملات قرار خواهد گرفت و مسؤولیت بعدی بدوش مدیریت کام‌ایر خواهد بود نه طالبان.

بر اساس این گزارش، طالبان همچنین گفته‌اند مهمانداران زن حق ندارند بدون محرم شرعی وارد هواپیما شوند. در اعلامیه طالبان آمده است تمام شرکت‌های هوایی مکلف به پیروی این احکام هستند.

طالبان در حالی این اعلامیه را صادر کرده اند که مذاکرات صلح در دوحه قطر در حال برگزاری است و طرفین تاکنون به توافقی دست نیافته اند.

هربرت مک‌مستر: صلح با طالبان محکوم به شکست است

مشاور پیشین امنیت ملی ترامپ می‌گوید مذاکرات صلح افغانستان محکوم به شکست است و احتمال حمله دیگری مانند ۱۱ سپتامبر بسیار بالا است.

به نقل از USA Today هربرت مک‌مستر مشاور پیشین امنیت ملی ترامپ اظهار داشت مذاکرات صلح افغانستان با حمایت آمریکا محکوم به شکست است و این، میزان آسیب‌پذیری آمریکا برابر القاعده، داعش و دیگر گروه‌های تروریستی مخالف را افزایش می‌دهد.

این ژنرال بازنشسته آمریکایی در گفت و گو با این نشریه اعلام کرد آمریکا در بسیاری جهات بیشتر از ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در معرض خطر می باشد زیرا توانایی گروه‌های تروریستی افزایش یافته است.

وی با اشاره به توافقنامه ۲۹ فوریه بین آمریکا و طالبان خاطرنشان کرد این توافقنامه، به طالبان اجازه می‌دهد تا مناطق تحت کنترل خود را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.