• انتشار: 24 مارس 2020
  • ساعت: 15:55
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 42855
پرینت

یک مرد آلمانی برای انتشار کرونا دستگاه بلیط مترو را لیس زد

در ویدیوهایی که این مرد ۳۳ ساله به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته است، او را در حال لیسدن ماشین های فروش تکت مترو و کتاره های پله های برقی نشان می دهد.

پولیس یک مرد را روز دوشنبه در شهر مونشن آلمان بازداشت کرد که به قول خوداش تصمیم داشت با لیسیدن ماشین اتومات تکت مترو، می خواست ویروس کرونا را انتشار دهد.

در ویدیوهایی که این مرد ۳۳ ساله به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته است، او  را در حال لیسدن ماشین های فروش تکت مترو و کتاره های پله های برقی نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه این شخص گفته است که تصمیم داشت با این کار ویروس کرونا را گسترش دهد.

این فرد اکنون به ظن آسیب رساندن به مردم در توقیف پولیس به سر می برد. یک سخنگوی پولیس گفته است که این مرد مورد آزمایش قرار گرفته و تاهنوز معلوم نیست که آیا به ویروس کرونا مبتلا است یا خیر.

شیوع ویروس کرونا در آلمان باعث شده است که این کشور محدودیت هایی را در زندگی روز مره مردم وضع کند. اخیراً دولت تصمیم گرفت که بخاطر جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس کشنده، در کنار بستن مکاتب، دانشگاه ها و رستوانت ها، مانع حضور بیش از دو نفر در محلات عامه شود. 

براساس تازه ترین آمار، بیش از ۲۹ هزار تن در آلمان به ویروس کرونا آلوده شده اند و بیش از ۱۲۳ نفر جان شان را از دست داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.