• انتشار: 10 آوریل 2017
  • ساعت: 17:14
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 19948
پرینت

یک فرمانده برجسته داعش در سرپل به هلاکت رسید

مقام ها در ولایت سرپل اعلام کرده اند که غضنفر از فرمانده هان برجسته گروه تروریستی داعش همراه با سه تن از همراهانش در ولایت سرپل کشته شد.

محمد ظاهر وحدت والی ولایت سرپل قبل از ظهر امروز در یک نشست خبری به خبرنگاران گفت: شب گذشته قاری شیر محمد مشهور به غضنفر از فرمانده هان برجسته گروه تروریستی داعش همراه با سه تن از همراهانش در مرز میان ولسوالی صیاد سرپل و درزاب جوزجان کشته شده و ۷ تن دیگر شان زخم برداشتند.

وی افزود: در عملیات البرز یک طی ۲۴ ساعت گذشته در چندین استقامت به تعداد ۵ شورشی طالبان کشته شده و نزدیک به ده نفر دیگر زخم برداشتند.

آقای وحدت تاکید ورزید: از آغاز عملیات البرز یک تااکنون در مربوطات ولایت سرپل ۲۵ هراس افگن به شمول یک فرمانده مشهور گروه داعش و یک فرمانده برجسته این گروه بنام مستحب که خارجی است کشته شده و ۳۴ تن دیگر شان زخم برداشته اند.

ازسوی هم وی در این نشست خبری تاکید نمود: در حال حاضر نه تنها گروه طالبان بل گروه تروریستی داعش و هراس افگنان خارجی نیز با نیروی امنیتی درگیر نبرد هستند.

والی سرپل بار دیگر از حکومت مرکزی و سکتورهای امنیتی تقاضا نمود تا هرچه زودتر نیروی کمکی بیشتر و حملات هوایی را در این ولایت تشدید بخشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.