• انتشار: 4 دسامبر 2016
  • ساعت: 23:17
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 15931
پرینت

یک فرمانده افغانستانی گروه داعش در شهر موصل عراق کشته شد

منابع امنیتی شهر موصل عراق گفته اند که یک فرمانده افغانستانی گروه تروریستی داعش توسط مهاجمانی ناشناس به ضرب چاقو کشته شده است.

خبرگزاری فارس به نقل از یک رسانه محلی عراق نوشته است “یک فرمانده گروه داعش که تابعیت افغانستان را دارد توسط مهاجمانی ناشناس به ضرب چاقو کشته شده است.”

منبع افزوده است که این فرمانده داعش هنگام ترک یک پایگاه نظامی گروه داعش در منطقه النصر این شهر مورد حمله قرار گرفته است.

رسانه عراقی همچنین افزوده است که شمار اعضای گروه تروریستی داعش در این منطقه در حال کاهش می باشد، زیرا نیروهای امنیتی عراق حملاتشا را در شهر موصل افزایش داده اند.

لازم به ذکر است که این فرمانده داعش در حالی توسط برخی مهاجمان مسلح ناشناس کشته می شود، که چندی پیش یک فرمانده دیگر این گروه که تابعیت مراکش را داشت نیز توسط مهاجمان مسلح ناشناسی در شهر موصل تیرباران و کشته شد.

گفته می شود این فرمانده داعش هنگامی که سوار بر موترش بود، توسط مهاجمانی مسلح متوقف شده و به همراه دو محافظش تیرباران شد.

رسانه های عراقی گفته بودند که این فرمانده مراکشی گروه داعش مسئولیت قتل شمار زیادی از زنان ایزدی را در شهر موصل به عهده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.