• انتشار: 7 آوریل 2020
  • ساعت: 13:41
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 43304
پرینت

کوید و کرونا در هند متولد شد

مادر ۲۷ ساله این پسر و دختر که درست یک هفته پیش به دنیا آمده‌اند، هدف از انتخاب دو نام کووید و کرونا را برای فرزندانش به یاد آوردن دوران سخت قرنطینه می‌داند.

یک جفت دوقلوی هندی که در دوران شیوع ویروس کرونا در شفاخانۀ در رایپور به دنیا آمدند، کووید و کرونا نامگذاری شدند.

به نقل از هندوستان تایمز، یک زوج از چتیسگر هند، دوقلوهای تازه متولد شده را در دوران شیوع بیماری همه‌گیر، کووید و کرونا نامگذاری کردند.

مادر ۲۷ ساله این پسر و دختر که درست یک هفته پیش به دنیا آمده‌اند، هدف از انتخاب دو نام کووید و کرونا را برای فرزندانش به یاد آوردن دوران سخت قرنطینه می‌داند. هر چند پدر بچه‌ها می‌گوید شاید در آینده نزدیک و پس از رفع شدن تهدید کرونا، دو نام تازه هندی برای کووید و کرونا انتخاب کند.

گرچه ویروس کرونا بسیاری از مردم و ملت‌های دنیا را به زانو درآورده اما در کشوری چون هند به دنیا آمدن یک دوقلو توانسته داکتران و پرستاران یک شفاخانه و چند خانواده را شاد کند. با اینکه شنیدن دو واژه کووید و کرونا مردم جهان را هراسناک می‌کند، پدر و مادر جوان هندی با عشق تمام نام فرزندان خود را بر زبان می‌آورند.

پیش از این، نیز گزارش شده بود که گویا یک زوج روسی در شهر نووکوزنتسک روسیه نام فرزند شان را کووید گذاشته است، بعداً معلوم شد که این خبر شوخی روز دروغ اپریل بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.