• انتشار: 8 سپتامبر 2020
  • ساعت: 12:27
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 48225
پرینت
کومان و مسی دیدار و گفت و گو کردند

کومان خواستار تعهد کامل مسی به باشگاه شد

کومان به مسی گفت باید نهایت توان خود را مثل همیشه برای بارسلونا بگذارد و تعهد کامل به این باشگاه را بار دیگر نشان دهد. مربی جدید بارسلونا به فوق ‌ستاره خود اطمینان داده که بارسا دوباره با قدرت به اروپا پا خواهد گذاشت.

روز گذشته و پس از کشمکش‌های فروان در باشگاه بارسلونا، رونالد کومان با فوق ستاره تیمش دیدار کرد.

پیش از آغاز تمرین بارسلونا، مسی و رونالد کومان پس از جنجال‌های بسیار، با هم ملاقاتی داشتند. آخرین ملاقات آنها خیلی موفقیت آمیز نبود و عملاً زمینه‌ساز خروج ستاره بارسا شد.

بر اساس گزارش نشریه «اسپورت» کاتالونیا در گزارش امروز خود نوشت که مسی اولین نفری بود که وارد زمین بارسلونا شد و به صورت تنهایی نیز تمرین کرد. اما اسپورت گزارش داد ملاقات روز گذشته کومان و مسی تفاوت‌های زیادی با دیدار قبل داشت. در آنجا مسی قصد رفتن کرده بود ولی در اینجا تصمیم به ماندن، به همین دلیل ملاقات این ۲ خروجی متفاوتی داشت.

در این دیدار، کومان به مسی گفته که باید نهایت توان خود را مثل همیشه برای بارسلونا بگذارد و تعهد کامل به این باشگاه را بار دیگر نشان دهد. مربی جدید بارسلونا به فوق ‌ستاره خود اطمینان داده که بارسا دوباره با قدرت به اروپا پا خواهد گذاشت. اسپورت در بخشی دیگری از گزارش خود نوشت که برای کومان بسیار مهم خواهد بود که تمام بازیکنان متعهد باشند و توانشان در یک سو خرج شود.

این مربی می‌داند که مسی یک مزیت در تیمش است و می‌تواند فضای رختکن را تغییر دهد. فوق ستاره آبی‌اناری‌ها نخستین کسی بود که روز گذشته به تمرینات بارسلونا بازگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.