کمک های جامعه جهانی

کنسولگری ایران در هرات: برای ۶۰۰ خانواده نیازمند مواد غذایی توزیع کردیم

مسئولان در بخش فرهنگی سرکنسولگری ایران در هرات می گویند که برای ۶۰۰ خانواده نیازمند در این ولایت کمک های بشردوستانه غذایی توزیع کرده اند.

داکتر مجید خالق‌نیا، رئیس عمومی بخش فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ولایت هرات به خبرنگار رها امروز (یکشنبه ۱۲ جدی) گفت: «به مناسبت دومین سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس برای ۶۰۰ خانواده نیازمند در ولایت هرات کمک های غذایی توزیع کردیم.»

وی گفت که این کمک ها در چند بخش بوده که برای ایتام، معلوملین و خانواده های نیازمند توزیع شده است.

این مقام فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در هرات اضافه کرد که تنها در بخش «ایتام» برای ۱۰۰ خانواده کمک های مواد غذایی صورت گرفته است.

موصوف می افزاید کمک های توزیع شده شامل برنج، روغن، لوبیا، نخود، ماکارانی و… نیز بوده که به دسترس خانواده های یاد شده رسیده است.

آقای خالق‌ نیا گفت دو کشور ایران و افغانستان از دیر زمان است که پیوند دوستی و برادری با یکدیگر دارند.

در همین حال نوید مقدم، معاون کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در ولایت هرات ضمن توزیع این کمک ها می گوید کمک های توزیع شده از سوی ملت و دولت کشور ایران می باشد که برای ابراز همدردی با خانواده های نیازمند در ولایت هرات قرار گرفته است.

آقای مقدم علاوه می کند کشور ایران بیش از ۴۰ سال در برابر آمریکایی ها ایستادگی کرد و به گوش جهانیان هم رسانید که جمهوری اسلامی مستقل و جاویدان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا