• انتشار: 19 نوامبر 2020
  • ساعت: 16:26
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 50935
پرینت
خواست طالبان از جامعه جهانی در کنفرانس جنوا 2020

کمک هایتان را با هماهنگی امارت اسلامی توزیع کنید

طالبان اعلام کردند:«از جهان و تمام سازمان های جهانی می خواهیم کمک هایی که به نام ملت جمع می شود باید به دست ملت برسد. برای اینکه اینگونه کمک ها به گونه شفاف و عادلانه به دست ملت و مستحقین برسد، راه بهتر آن این است که موسسات جهانی باید با هماهنگی با امارت اسلامی اینگونه کمک ها را توزیع کنند.»

در کنار اماو اگرهای مربوط به کاهش کمک های جامعه جهانی به افغانستان در کنفرانس جنوا ۲۰۲۰ اظهار نظر تازه طالبان نیز بر موج نگرانی ها افزوده است.

دکتر محمد نعیم، سخنگوی طالبان در دوحه، در تویتی موضع طالبان نسبت به کنفرانس جنوا که قرار است چند روز دیگر برگزار شود را اعلام کرده است.

وی گفت:«از جهان و تمام سازمان های جهانی می خواهیم کمک هایی که به نام ملت جمع می شود باید به دست ملت برسد. برای اینکه اینگونه کمک ها به گونه شفاف و عادلانه به دست ملت و مستحقین برسد، راه بهتر آن این است که موسسات جهانی باید با هماهنگی با امارت اسلامی اینگونه کمک ها را توزیع کنند.»

در اعلامیه طالبان آمده است:« امارت اسلامی درین مورد آماده هرگونه همکاری است،  این را مسئولیت خود می داند و این موقف خود را وقت به وقت با بعضی  از سازمان های کمک کننده داخلی و جهانی شریک نموده است.»

در اعلامیه روز گذشته طالبان که از سوی داکتر نعیم سخنگوی این گروه روز گذشته تویت شد آمده است در دو دهه گذشته کمک هایی که به نام ملت از سوی موسسات جهانی انجام شد به جیب های اشخاص معلوم در اداره کابل رفته است.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. celal در تاریخ 24 نوامبر 2020:

    cclal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.