• انتشار: 10 فوریه 2016
  • ساعت: 10:13
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 7098
پرینت

کریکت افغانستان آمادگی خود را برای کاپ آسیا و تی توینتی اعلام کرد

هیات گزینش تیم کریکت افغانستان تیم ۱۵ نفره ای را برای شرکت در بازی های کاپ آسیایی و رقابت های جهانی تی توینتی کریکت ۲۰۱۶ معرفی کرد که قرار است این رقابت ها در بنگلادش و هند برگزار شوند.

برای این رقابت ها، دو توپ انداز سریع تیم ملی کریکت کشور از جمله شاپور زدران و حمید حسن به اردوی تیم ملی دعوت شده اند، اما نوروز منگل که بازی ضعیف تری در بازی های قبلی مقابل زیمبابوه از خود نشان داد به این اردو دعوت نشده است.

آخرین بازی بین المللی حمید حسن در جولای سال گذشته بود که در بازی انتخابی مقدماتی تی توینتی ۲۰۱۵ در مقابل گینه نو در دوبلین حضور داشت.

آخرین بازی بین المللی شاپور زدران نیز مقابل زیمبابوه در ماه اکتبر سال گذشته بود.

میرویس اشرف باوجود اینکه در بازی های مقابل زیمبابوه بازی خوبی را از خود نشان داد به این اردو دعوت نشده است.

قابل ذکر است که یمین احمدزی در بازی کاپ آسیایی که در بنگلادش برگزار می شود بجای حمید حسن بازی می کند که تنها تعویض در دو رقابت های متفاوت می باشد.

تیم ملی کریکت کشور در رقابت های کاپ آسیایی به مصاف تیم های عمان، امارت متحده عربی و هنگ کنگ می رود، در حالیکه این تیم برای اولین دور از سری رقابت های تی توینتی ۲۰۱۶ باید به مصاف تیم های هنگ کنگ، اسکاتلند و زیمبابوه برود.

ملی پوشان تیم کریکت کشور پیش از شروع این رقابت ها هم دو بازی آماده سازی با تیم های هلند در چهارم مارچ و عمان در ششم مارچ انجام می دهند.

اسامی بازیکنان تیم ملی کریکت کشور برای شرکت در بازی کاپ آسیایی:

اصغر استانکزی(کپتین)، نور علی زدران، محمد شهزاد، عثمان غنی، محمد نبی، کریم صدیق، شفیق الله، راشد خان، امیر حمزه، دولت زدران، شاپور زدران، گلبدین نایب، سمیع الله شینواری، نجیب الله زدران، یمین احمدزی

اسامی بازیکنان تیم ملی کریکت کشور برای شرکت در بازی های جهانی تی توینتی:

اصغر استانکزی(کپتین)، نور علی زدران، محمد شهزاد، عثمان غنی، محمد نبی، کریم صدیق، شفیق الله، راشد خان، امیر حمزه، دولت زدران، شاپور زدران، گلبدین نایب، سمیع الله شینواری، نجیب الله زدران، حمید حسن

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.