• انتشار: 19 آوریل 2020
  • ساعت: 12:06
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 43760
پرینت

کریم آقاخان: از دولت افغانستان حمایت می کنیم

شهزاده کریم آقاخان، امام و رهبر اسماعیلیان جهان، با ارسال نامه ای به رئیس جمهور غنی گفت همانند گذشته از دولت افغانستان حمایت کرده به کمک های خود برای آبادانی افغانستان ادامه می دهد.

شهزاده کریم آقاخان امام و پیشوای اسماعیلیان جهان با ارسال نامه‌ای عنوانی رییس جمهور غنی، تصریح کرد نماینده دایمی‌اش در مراسم تحلیف رییس جمهور شرکت کرده بود، و همانند گذشته به همکاری‌ها با دولت افغانستان ادامه خواهد داد.
به نقل از ارگ، شهزاده کریم آقاخان از ادامه همکاری‌های شبکه انکشافی آقاخان به افغانستان، اطمینان داد. این مطلب در نامه‌ای که عنوانی محمد اشرف غنی رییس جمهور از آدرس آقاخان آمده، بیان شده است.
در این نامه، موصوف ضمن ابراز خرسندی از اشتراک نماینده دایمی‌اش در مراسم تحلیف رییس‌جمهور غنی، نگاشته است: به شما اطمینان می‌دهم که شبکه انکشافی آقاخان، همچنان متعهد به ادامه همکاری‌ها در راستای فراهم نمودن یک آینده صلح‌آمیز و مرفه برای همه مردم افغانستان می‌باشد.
وی خاطرنشان کرده که نهادهای شبکه انکشافی آقاخان تلاش‌های وسیع خود را در سطح ملی بر مبارزه با شیوع ویروس کرونا متمرکز ساخته‌اند.
کریم آقاخان در این نامه تصریح کرده است که اخیراً هیئت شبکه انکشافی آقاخان با وزیر صحت عامه افغانستان دیدار داشته تا از تلاش‌های جمعی شبکه مذکور به خاطر همکاری با ادارات مربوطه دولتی، اطمینان دهد.
وی در اخیر نامه می‌نگارد: من وضعیت را از نزدیک دنبال می‌کنم و به شما اطمینان می‌دهم که ما به همکاری خود با افغانستان به هر طریق ممکن در شرایط کنونی و در آینده ادامه خواهیم داد. نماینده دایمی من در این زمینه می‌تواند جزئیات بیشتر را در مورد فعالیت‌های آقاخان در افغانستان و در سطح گسترده‌تر در مبارزه با وضعیت اضطراری شیوع ویروس کووید- ۱۹ با شما شریک سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.