• انتشار: 14 اکتبر 2015
  • ساعت: 11:44
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 3484
پرینت

کریستیانو رونالدو کفش طلای اروپا را گرفت

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال‌ مادرید، جایزه آقای گلی در فصل ۱۵-۲۰۱۴ فوتبال باشگاهی اروپا را از نشریه معتبر “مارکا” بدست آورد.

کریستیانو رونالدو کفش طلای اروپا و جایزه آقای گلی‌ خود در فصل ۱۵-۲۰۱۴ فوتبال اروپا را از نشریه مارکای اسپانیا تحویل گرفت و برای چهارمین بار که یک رکورد محسوب می‌شود به این افتخار دست پیدا کرد.

رونالدو که فصل گذشته با ۴۸ گل نه تنها برترین گلزن لالیگا بلکه برترین گلزن در تمامی لیگ‌های باشگاهی فوتبال اروپا بود، پس از دریافت جایزه‌ خود گفت “می‌خواهم از تمام کسانی که برای شرکت در این مراسم به این محل آمده‌اند تشکر کنم، از جمله سفیر پرتغال در اسپانیا، مربیانم، رئیس باشگاه،‌ اعضای باشگاه رئال ‌مادرید و هوادارانم. اکنون در زندگی ورزشی من لحظه‌ای زیبایی است. دریافت کفش طلای چهارم یک افتخار و دستاوردی بزرگ می باشد. این جایزه برای من بسیار مهم محسوب می‌شود و بابت آن باید از هم‌ تیمی‌هایم و تمامی کسانی که برای رسیدن به این افتخار کمکم کرده‌اند، تشکر کنم.”

وی ادامه داد “اکنون برای من لحظه‌ای خاص است. مطمئناً من به کسب این کفش طلا بسنده نمی‌کنم و کفش‌های طلای پنجم و ششم را هم می‌‌خواهم. دست از تلاش نخواهم کشید و بیشتر از این می‌خواهم. می‌دانم گرفتن کفش‌های طلای بعدی سخت است اما برای رسیدن به آن تلاش می‌‌کنم. این فصل می‌خواهیم لالیگا، در صورت امکان لیگ قهرمانان اروپا و همچنین جام حذفی اسپانیا را فتح کنیم. به امید دیدار شما در همین مراسم در سال آینده”.

در همین حال فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال‌ مادرید هم با تبریک به رونالدو اظهار داشت که چند روز پس از تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ باشگاه رئال‌مادرید با ۳۲۴ گل، کریستیانو حالا چهارمین کفش طلای خود را هم گرفت.

وی گفت “او بازیکنی بی‌نظیر است، او با استعداد خود، با از خودگذشتگی‌ خود و با اشتیاقی که برای بازی با توپ دارد، به اسطوره‌ای بی‌حرف و حدیث در دنیای فوتبال تبدیل شده است. جایگاه او بسیار رفیع است و رکوردهایش همه چیز را درباره‌ او می‌گویند. رونالدو همه جام‌ها را برده‌ و همه می‌دانند که او بیشتر از این می‌خواهد.”

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. […] منبع خبر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.