• انتشار: 20 آوریل 2020
  • ساعت: 12:39
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 43834
پرینت

کرونا به بیست کیلومتری رونالدو رسید

روز گذشته اما نشریه «اسکای اسپورت» گزارش داد نخستین مورد کرونا در ۲۰ کیلومتری محل زندگی رونالدو رویت شده و او باید مراقب خود باشد زیرا تا پیش از این هیچ موردی از ابتلا به ویروس در جزایر پرتگالی مشاهده نشده بود.

مشاهده شدن یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در محل استقرار رونالدو سبب شد هواداران این بازیکن نگران سلامتی‌اش باشند.

در گزارش اسکای اعلام شده روز گذشته ۱۰ نفر در فونچال، یکی از شهر‌های مجمع‌الجزایر مادیرا تست کرونایشان مثبت از آب درآمده و دستوری از مقامات آمده تا آن منطقه ۱۸ هزار نفری قرنطینه شود.

فوق ستاره پرتگالی یوونتوس در دوران شیوع کرونا و قرنطینه به جزیره محل تولدش مادیرا رفت تا در کنار خانواده از این بیماری دور بماند. 

روز گذشته اما نشریه «اسکای اسپورت» گزارش داد نخستین مورد کرونا در ۲۰ کیلومتری محل زندگی رونالدو رویت شده و او باید مراقب خود باشد زیرا تا پیش از این هیچ موردی از ابتلا به ویروس در جزایر پرتگالی مشاهده نشده بود. با توافقی که بین رونالدو و باشگاه یوونتوس شکل گرفته رونالدو با آغاز تمرین به تورین برمی‌گردد هرچند تا این لحظه مشخص نیست تمرینات از کی آغاز می‌شود و اصلا آیا بازی‌های امسال ادامه می‌یابد یا خیر.

رونالدو پس از شیوع ویروس کرونا تورین را ترک کرد و ترجیح داد در زادگاهش مادیرا به همراه خانواده و فرزندان خود به دور از حواشی در قرنطینه قرار بگیرد.

گفتنی است دنیله روگانی، پائولو دیبالا و بلیز متویدی از تیم یوونتوس پیشتر به کرونا مبتلا شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.