سیاستِتیتر یک

چهره های سیاه مسئولین سابق متقلب کمیسیون انتخابات توسط ویکیلیکس افغانستان افشا شد

آقای اندیشمند که خود یک تاجر ملی و از نامزدان انتخابات پارلمانی سال گذشته افغانستان است توانست تقلبات کمیسیون‌های انتخاباتی را به صورت مستند افشا کند.

به نقل از گزارش نامه افغانستان، درحال حاضر، پروندۀ تقلبات لایه به لایه و گسترده‌ی کمیسیون انتخابات به طور مستند و غیر قابل انکار در دسترس است و یک کاپی از صد ها مورد تقلب انجام شده به جامعه جهانی نیز تحویل داده شده است.

بسیاری از کاندیدا های واجد شرایط که در واقع برنده انتخابات بوده اند؛ به دستور برخی گروه‌های پولساز در سطح بالای کمیسیون های انتخابات به طور عمد بازنده اعلام شده‌اند.

براساس منابع خاص، به نقل از رجب علی اندیشمند، در نتیجه کارکرد شبانه‌روزی یک گروه متخصص تکنیکی و پژوهشی اختصاصی، نقاب از صورت بسیاری از آدم های به ظاهر محترم برداشته خواهد شد.

مکتوب‌ها و مدارک بسیاری که در اختیار ویکیلیکس اقغانستان قرار دارد، می‌تواند پرده از بسیاری از رسوایی‌ها در کمیسیون بردارد.

ژونالیستان نیز می‌توانند در راستای ادای مسئولیت خود در قبال عدالت، تطبیق قانون و دفاع از آراء پاک ملت مظلوم افغانستان به قضیه ورود کرده چهره‌های سیاه متقلبین را افشا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا