بین الملل

چهار سرباز پاکستانی در حمله به طالبان پاکستان کشته شدند

ارتش پاکستان امروز (جمعه ۱۰ جدی) در بیانیه ای گفته است که چهار سرباز این کشور در دو عملیات جداگانه بر مخفیگاه تحریک طالبان پاکستانی در نزدیکی مرز با افغانستان در وزیرستان شمالی کشته شده اند.

ارتش پاکستان اعلام کرده که اولین عملیات در ولسوالی «تانک» صورت گرفت که دو شورشی طالبان کشته شده، و یک انبار مهمات آنها نیز کشف و ضبط گردید.

بیانیه علاوه کرد که در عملیات دوم بر مخفیگاه طالبان پاکستان، یک شورشی دستگیر اما چهار سرباز این کشور کشته شده و یک انبار مهمات تحریک طالبان پاکستان کشف و ضبط شد.

تحریک طالبان پاکستان و دولت پاکستان ماه گذشته به یک توافق آتش بس یک ماهه با میانجی گری طالبان افغانستان رسیدند اما پس از پایان یک ماه، تحریک طالبان پاکستان اعلام کرد که این توافق را تمدید نمی کند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. بسیارعالیست جمهوری‌اسلامی ایران راه درست رابرای برقراری نزم درامورمهاجرین و شناخت دقیق هرمهاجر و اصلاح نظام شهرنشینی رابه بالای ۹۵ درصد پیش گرفته اند این دست تخلف وبی نظمی را کوتاه میکند هم ازسوی مهاجر وهم ازطرف یاغی هاوارازل باورودهرمهاجر درخاک ایران باویزای کار پناهندگی مهاجر خودرادرمحیت امن احساس میکند ودراولین قدم قانون را حاکم وخودراپیرو دانسته ازهرگونه حرکت خلاف قانون حزرمیکند نود درصد خلاف کاران درین عقیده هستند که من شناسائ نیستم هرکاری بکنم دسترسی به من تایکفرد شناخته شده ۹۵ درصد هست این بسیارعالیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا