اجتماعی

چهار تبعه افغان با مدارک اقامتی جعلی اروپا در فرودگاه اسلام آباد دستگیر شدند

اداره تحقیقات فدرال پاکستان می گوید که پولیس مرزی این کشور روز گذشته (شنبه ۶ قوس) چهار تبعه افغانستان که قصد داشتند با مدارک هویتی و اقامتی جعلی یک کشور اروپایی از میدان هوایی اسلام آباد به سمت اروپا پرواز کنند را دستگیر کرده است.

د نیشن پاکستان به نقل از منابعی از اداره تحقیقات فدرال پاکستان هویت این افراد را «مشرف»، «شاهزیب»، «عقیل احمد» و «اشرف علی» معرفی کرده است.  

اداره تحقیقات فدرال پاکستان افزوده که این چهار تن هم اکنون در بازداشت بسر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

گفته می شود که این چهار تبعه افغان در ابتدا مدارک تابعیتی جعلی پاکستان را بدست آورده بودند و سپس براساس این مدارک برای خود مدارک اقامتی یک کشور اروپایی را تهیه کرده بودند.

این در حالیست که چند روز پیش نیز سه شهروند افغان در حالی که سعی داشتند با مدارک جعلی اقامتی کشور آلمان از میدان هوایی اسلام آباد به سمت اروپا پرواز کنند، توسط پولیس مهاجرت و گمرک اسلام آباد دستگیر شدند.

رئیس اداره تحقیقات فدرال پاکستان می گوید که اخیرا این کشور عملیات مبارزه علیه قاچاق سازمان یافته انسان را افزایش داده است.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. جعل وتزویر درهیچ نقطه جهان ندارد انسان کوشش کند بدون جعل وتقلب وبه امیدپروردگار خویش به قلعه های بلندموفقعیت برسدکشورپاکستان بهترین کارکرده که چنین افراد واشخاص جعل کار را شناسایی وباز داشت کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا