• انتشار: 14 اکتبر 2015
  • ساعت: 09:26
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 3478
پرینت

چهارمین باخت ملی پوشان فوتبال در پنجمین بازی مقدماتی جام جهانی رقم خورد

تیم ملی فوتبال کشور شب گذشته در پنجمین بازی خود در بازی های مقدماتی جام جهانی روسیه نتیجه را به میزبان خود سوریه واگذار کرد.

این بازی که در ورزشگاه سیب شهر مسقط در کشور عمان برگزار شده بود ملی پوشان فوتبال کشور با نتیجه ۵ بر ۲ به سوریه باختند تا چهارمین باخت خود را در این مسابقات تجربه کنند.

سوریه در دقیقه ۱۰ بازی، اولین گل خود را توسط اسامه عمری وارد دروازه افغانستان کرد. در ادامه بازی، سوریه تیم غالب میدان بود تا اینکه در دقیقه ۲۲  اسامه عمری گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و محمود ال مواز دردقیقه ۳۲ گل سوم سوریه را زد، تا اینکه نورالله امیری در دقیقه ۴۳ بازی، توانست با یک شوت زیبا دروازه سوریه را باز کند.

این بازی تا نیمه اول با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع سوریه به پایان رسید.

اما نیمه دوم بازی ملی پوشان فوتبال کشور بازی زیبایی را ارائه کردند و سوریه را تحت فشار شدید قرار دادند تا اینکه در دقیقه ۷۶ بازی فیصل شایسته گل دوم افغانستان را به ثمر رساند.

اما برخلاف جریان بازی این سوری ها بودند که توانستند در دقایق ۸۱ و ۸۹ دو بار دیگر دروازه افغانستان را باز کنند و این بازی را با نتیجه ۵ بر ۲ به سود خود به پایان برسانند.

در این بازی اسامه عمری با هتریکی که کرد توانست موقتا سوریه را با ۱۲ امتیاز و یک بازی بیشتر به صدر جدول بیاورد و تیم فوتبال جاپان با یک بازی کمتر در جای دوم قرار گرفت.

در دیگر بازی این گروه، سنگاپور توانست کمبودیا را شکست دهد و با ۱۰ امتیاز در رده سوم قرار گرفت؛ تیم فوتبال افغانستان نیز همچنان با ۳ امتیاز در مکان چهارم جدول ایستاده است.

گفتنی است که دیدار بعدی تیم ملی فوتبال کشور مقابل کامبوج در تاریخ ۲۱ عقرب /آبان به میزبانی کشور افغانستان در مشهد ایران برگزار خواهد شد.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.