• انتشار: ۱۷ عقرب ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۱:۱۸
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 30331
پرینت
نتایج دیش لیگ قهرمانان اروپا

پیروزی پرگل رئال و منچستر سیتی و شکست خانگی یوونتوس

رئال مادرید در دیداری یکطرفه موفق شد ویکتوریا را در زمین این تیم ۰-۵ شکست دهد و به صدر گروه G لیگ قهرمانان برسد.

به گزارش رها، رئال مادرید که پس از اخراج لوپتکی و آمدن سولاری، جانی دوباره گرفته بود، امشب میهمان ویکتوریا پلژن جمهوری چک بود. حریفی که آن را دربازی رفت به زحمت و با نتیجه ۲-۱ مغلوب کرده بود.
بازی با حملات رئال شروع شد ولی اولین موقعیت جدی بازی را دقیقه ۸ تیم میزبان خلق کرد. ارسال یک توپ از سمت راست و برخورد آن به ناچو، نزدیک بود به یک گل به خودی تبدیل شود اما توپ به تیر برخورد کرد و شانس با رئالی ها یار شد.
دقیقه ۱۶ ضربه سر گرت بیل با اختلاف اندکی راهی اوت شد. دو دقیقه بعد بیل با یک ضربه سر دیگر دروازه ویکتوریا را تهدید کرد اما گلر توپ را برگشت داد؛ هرچند که در این صحنه کمک داور اعلام آفساید کرده بود.
سرانجام دقیقه ۲۰ رئال مزد حملاتش را گرفت. بنزما روی یک حرکت انفرادی و پس از جا گذاشتن چند مدافع، توپ را از بین پاهای دروازه بان عبور داد تا رئال به گل اول خود دست یابد.
تنها دو دقیقه بعد برتری رئال دو برابر شد. کاسیمیرو کرنر ارسالی کروس را بدون مزاحمت و با ضربه سر به گل تبدیل کرد.
رئال پس از این دو گل نیز دست بردار نبود و دقیقه ۳۶ به سومین گل رسید. ارسال توپ از جناح چپ توسط لوکاس با ضربه سر بیل همراه شد و کریم بنزما روی تیر دوم، با ضربه سری دیگر دروازه را باز کرد.
این پایان کار نبود و رئال دقیقه ۳۹ حساب کار را ۰-۴ کرد. این بار رگیلون بود که از جناح چپ توپی را ارسال کرد. برعکس گل قبلی، این بار بنزما با سر روی توپ اثر گذاشت و گرت بیل با ضربه تمام کننده خود برتری رئال را به ۴ رساند.
نیمه اول با همین چهار گل به سود رئال تمام شد.
ویکتوریا نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در بیست دقیقه ابتدایی سه بار می توانست به گل برسد اما کورتوا و مدافعان رئال هوشیارتر بودند و اجازه بازشدن دروازه را ندادند.

سولاری راموس و بنزما را بیرون کشید و سانچز و وینیسیوس وارد زمین شدند. با ورود وینیسیوس روند بازی به سود رئال عوض شد و دقیقه ۶۶ گل پنجم نیز به دست امد.
نفوذ خوب وینیسیوس و پاس او به کروس با ضربه چیپ عالی ستاره آلمانی همراه شد تا رئال ۰-۵ پیش بیفتد.

رئال همچنان تیم برتر میدان بود و پس از اینکه یکی دو موقعیت از دست داد نزدیک بود دقیقه ۷۸ دروازه خود را باز شده ببیند اما ضربه سر مهاجم ویکتوریا را کورتوا به زیبایی مهار کرد.
در دقایق باقیمانده رئال به یک گل دیگر توسط لوکاس نیز دست یافت اما توسط کمک داور آفساید اعلام شد. یک ضربه گرت بیل هم دقیقه ۹۲ با بدشانسی به تیرک خورد. در نهایت رئال با این سه امتیاز و تفاضل گل بهتر از رم، صدرنشین گروه شد.
منچسترسیتی ۶ شاختار دونتسک ۰
منچسترسیتی موفق شد با ارائه نمایشی فوق العاده با ۶ گل از سد شاختار دونتسک عبور کند.
منچستزسیتی که اخیرا در لیگ برتر نیز با نتایج پرگل رقبای خود را مغلوب می کند، در لیگ قهرمانان نیز همین روال را ادامه داد و شاختار نگون بخت را با ۶ گل بدرقه کرد.
نتایج دیگر بازیها
یوونتوس ۱ منچستر یونایتد ۲
بایرن مونیخ ۲ آ ا ک آتن ۰
بنفیکا ۱ آژاکس ۱
لیون ۲ هافنهایم ۲
زسکا مسکو ۱ آ اس رم ۲
والنسیا ۳ – یانگ بویز ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.