• انتشار: 2 اکتبر 2016
  • ساعت: 20:08
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 13895
پرینت

پولیس مبارزه با مواد مخدر در شش ماه نخست سال ده قاچاقبر بین المللی را دستگیر کرده است

پولیس مبارزه با مواد مخدر کشور طی شش ماه نخست سال جاری صدها قاچاقبر مواد مخدر به شمول ده قاچاقبر که در فهرست بین المللی قرار داشتند را دستگیر کرده است.

باز محمد احمدی معین مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله کشور امروز در نشستی خبری از دستاوردهای شش ماهه پولیس مبارزه با مواد مخدر سخن گفت و اشاره کرد که دستاوردهای این پولیس در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته قابل ملاحظه و چشمگیر بوده است.

آقای احمدی گفت در مدت یاد شده نزدیک به ۲۰۰ تن مواد مخدر مختلف النوع توسط نیروهای پولیس مبارزه با مواد مخدر کشف و ضبط گردیده و همزمان با این، صد ها قاچاقبر مواد مخدر شامل ده تن از قاقاچبرانی که درج فهرست قاچاقبران بین المللی بوده اند، دستگیر شده اند.

معین مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله افزود که در جریان عملیات های پولیس مبارزه با مواد مخدر، به ویژه در چند عملیات عمده در ننگرهار و کابل، افزون بر کشف و ضبط مقدار زیادی مواد مخدر، ۲۱۹ واسطه نقیله، ۱۳۸ میل سلاح و ۱۷۲ پایه مخابره و تلفن همراه، به دست نیروهای پولیس مبارزه با مواد مخدر افتاده و۲۲ کارخانه تولید مواد مخدر نیز از نابود شده اند.

وی همچنین علاوه کرد که در دروازه های ورودی کابل و در میدان هوایی بین المللی کابل، نیروهای پولیس مبارزه با مواد مخدر، در سال جاری دست آوردهای زیادی داشته اند و نیز پولیس مبارزه با مواد مخدر در کابل نزدیک به ۱۵۰۰ معتاد را از نواحی مختلف شهر جمع آوری نموده و به مراکز صحی تداوی معتادان انتقال داده است.

معین مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد پولیس مبارزه با مواد مخدر همچنان به تلاش هایش در راستای مبارزه علیه مواد مخدر ادامه می دهد اما این امر نیازمند همکاری های منطقه ای و جهانی در سطوح مختلف می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.