ورزشی

پرتغال و صربستان به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند، رونالدو کارت زرد گرفت

کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتگال پس از اتفاق نه چندان خوشایند دیشب در دیدار مقابل صربستان واکنش نشان داد.

در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا شب گذشته تیم فوتبال پرتگال به مصاف صربستان رفت که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

در این مسابقه رونالدو باز هم موفق به گلزنی برای تیم ملی کشورش نشد تا به صورت بی سابقه ای در دومین بازی متوالی برای قهرمان اروپا در امر ناکامی ناکام باشد.

البته رونالدو در واپسن لحظات بازی ضربه ای را به سمت دروازه صبرستان زد و در حالی که به نظر میرسید توپ به صورت کامل از خط گذشته، داور و کمکش این گل را او را مردود اعلام کرد تا او کماکان در حسرت گلزنی بماند.

رونالدو بعد از این اتفاق به شدت به رای کمک داور اعتراض کرد و حتی با کارت زرد هم جریمه شد.

اما عصبانیت نه تنها کم نشد، بلکه باعث شد او از شدت خشم بازوند کاپیتانی تیم ملی کشورش را به زمین بکوبد تا اوج ناراحتی اش را در قبال تصمیم داوری بروز دهد.

این اتفاق چند ساعت بعد از بازی تبدیل به موجی از انتقادات میان مردم پرتگال شده و بسیاری این حرکت رونالدو را توهین به کشور قلمداد کرده اند.

با این حال ستاره پرتغالی در واکنش به انتقادات با انتشار پستی در صفحه رسمی انیستاگرامش نوشت: «اینکه کاپیتان تیم ملی پرتغال هستم یکی از بزرگترین افتخارات و امتیازات زندگی من است. من هر چه دارم را در اختیار کشورم قرارمی دهم و خواهم داد، این چیزی است که هیچ وقت تغییر نمیکند و همیهش خواهد ماند. ولی گاهی لحظات سختی است که تحمل کردنش کار آسانی نیست، مخصوصا زمانی که احساس کنی یه ملت در حال ضرر کردن است. با سری بالا و روحیه قوی پیش به سوی چالش بعدی! زنده باد پرتغال!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا