ورزشی

پایان مسابقات والیبال در زون شمال شرق؛ بازیکنان کندز قهرمان شدند

مسابقات زمستانی والیبال میان ورزشکاران ولایات کندز، تخار، بغلان و بدخشان در ولسوالی بهارک ولایت بدخشان برگزار شد که این مسابقات با قهرمانی تیم ورزشکاران ولایت کندز به پایان رسید.

برگزاری این مسابقات میان ورزشکاران زون شمال شرق در ولایت بدخشان سبب شد تا هزاران تن از ولسوالی های دور و نزدیک به ولسوالی بهارک بدخشان بروند.  

برگزارکنندگان این مسابقات هدف آن را اتحاد، صمیمیت، همدلی و شناسایی بهترین این بازی بیان می کنند.

عبدالتواب همدرد یک تن از برگزارکنندگان این مسابقه می گوید که این مسابقات میان بازیکنان چهار ولایت به کمک مالی قاری عبدالعظیم‌ یکی از باشندگان ولسوالی بهارک بدخشان برگزار شده بود.

آقای همدرد علاوه کرد در این مسابقات بازیکنان از ولایات کندز، بغلان، تخار و بدخشان به مصاف هم رفتند که در نتیجه تیم ولایت کندز مقام اول و تیم بهارک بدخشان مقام دوم را کسب کردند.

عصمت‌الله یک تن از بازیکنان تیم برنده ولایت کندز از پیروزی در این مسابقات خرسند است و از مسئولان امارت اسلامی طالبان می خواهد که به برگزاری مسابقات مشابه مبادرت ورزند.

در همین حال مسئولان محلی طالبان که مسوولیت تامین امنیت این مسابقات را به دوش داشتند خود را همگام با ورزشکاران دانسته و وعده سپردند که در زمینه رشد ورزش تلاش خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا