• انتشار: 10 فوریه 2016
  • ساعت: 16:28
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 7124
پرینت

ولسوال نام نهاد طالبان در ولسوالی کوت کشته شد

وزارت امور داخله می گوید که نیروهای امنیتی کشور در ۲۴ ساعت گذشته در چهار عملیات تصفیه ایی ۳۸ هراس افکن و ولسوال نام نهاد طالبان برای ولسوالی کوت ولایت ننگرهار را کشتند.

خبرنامه ای که وزارت امور داخله منتشر کرده است، آمده: ۱۱ هراس افکن دیگر زخمی و ۲ تن دیگر نیز دستگیر شده اند.

تفصیل عملیات های نیروهای پولیس ملی به نقل از خبرنامه.

کندهار-خاکریز

در عملیات نیروهای قطعات خاص پولیس ملی و امنیت ملی شب گذشته در روستای چنار ولسوالی خاکریز ولایت کندهار، ۲۱ جنگجو وابسته به هراس افگنان طالب کشته، ۱۱ تن زخمی و دو هراس افگن دیگر بازداشت شده اند.

در این عملیات به نیروهای امنیتی شامل عملیات آسیبی نرسیده است.

ننگرهار-رودات

در عملیات تصفیه ای نیروهای پولیس ملی، پولیس سرحدی و اردوی ملی که به هدف سرکوب هراس افگنان صبح دیروز در روستای برو ولسوالی رودات راه اندازی شد، ۱۰ هراس افگن طالب به شمول گل آغا پاچا ولسوال نام نهاد طالبان برای ولسوالی کوت این ولایت کشته شدند.

در این عملیات دومیل پیکا، یک میل راکت انداز، ۵ میل کلاشینکو و دوعراده موتر سایکل نیز به دست آمده و به نیروهای امنیتی کشور در این عملیات آُسیبی نرسیده است.

ارزگان- خاص ارزگان

در عملیات تصفیه ای نیروهای پولیس ملی در مربوطات ولسوالی خاص ارزگان ولایت ارزگان، ۸ جنگجو وابسته به هراس افگنان طالب کشته و چهار هراس افگن دیگر زخمی شدند.

در این عملیات، یک سرباز پولیس ملی شهید و دو سرباز پولیس ملی نیز زخمی شده اند.

کنر- وته پور

در عملیات تصفیه ای نیروهای پولیس ملی در روستای مناگی خور ولسوالی وته پور ولایت کنر، یک انبار جنگ افزار مربوط به هراس افگنان طالب کشف و ضبط شده است.

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.