• انتشار: ۲ قوس ۱۴۰۰
  • ساعت: ۲۱:۳۲
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 68792
پرینت

ولسوال طالبان برای ورسج: من زنده هستم؛ به دنبال عوامل این انفجار هستیم

مولوی «محمد طیب» ولسوال «ورسج» در ولایت تخار که پیش تر خبر کشته شدن او در رسانه ها منتشر گردیده بود، لحظاتی پیش با خبرنگار رها صحبت کرد و خبرهای کشته شدنش را تکذیب کرد.

چند ساعت پیش خبرهایی در رسانه ها منتشر گردید که گویا موتر حامل مولوی «محمد طیب» ولسوال طالبان برای ولسوالی ورسج در ولایت تخار با یک ماین کنار جاده ای برخورد کرده و او کشته شده است.

مولوی انصارالله انصاری رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت تخار نیز پیش تر در گفتگو با خبرنگار رها مرگ مولوی محمد طیب را تایید کرده بود اما کمی بعد در یک تماس تلفنی آن را رد کرد.

وی حتی گفته بود که چندین نفر در پیوند به این رویداد بازداشت شده اند.  

مولوی محمد طیب اما در صحبت با حکیمی خبرنگار رها در پیوند به خبرهای کشته شدنش گفت: «یک موتر رنجر حامل یک زندانی از ولسوالی ورسج به طرف مرکز تخار در حرکت بود که در میانه راه با یک ماین کنار جاده ای برخورد صورت می گیرد.»

وی افزود در این حادثه آسیبی به وی نرسیده و تنها یک تن از افراد طالبان در نتیجه این انفجار جان باخته و دو تن دیگر نیز زخمی شدند.

مولوی محمد طیب گفت که تاکنون فرد و یا گروهی مسئولیت این رویداد را بر عهده نگرفته است، اما امارت اسلامی طالبان به دنبال دستگیری افراد دخیل در این انفجار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.