اقتصاد

وزارت مالیه طالبان: معاش دو ماهه تمام کارمندان دولت را بزودی پرداخت می‌کنیم

یک مقام وزارت مالیه طالبان گفته است که ظرف دو روز آینده معاش دو ماهه تمام کارمندان دولتی را پرداخت می کند.

احمد ولی حقمل، سخنگوی وزارت مالیه طالبان می گوید که به کارمندان دولت از بودجه دولتی خود آنها بزودی معاش دو ماهه پرداخت می شود.

وی افزود:”کوشش ما این است که تا ۲۵ قوس دو ماه معاش به همه کارمندان دولت بپردازیم، زیرا در ماه جدی سال مالی نو شده، سیستم‌های ما بسته می‌شود و ممکن است این پروسه برای مدتی به تعویق بیفتد.”

به گفته آقای حقمل، در هفته گذشته معاشات مکمل کارمندان دولت اجرا شده و تا اکنون کارکنان بیش از بیست وزارت و اداره معاشات‌شان را دریافت کرده اند.

او همچنان گفت که از جملۀ ۱۰۰ هزار متقاعد ثبت نام شده در این وزارت، حدود ۶۰ هزار تن آنها از حقوق تقاعد برخوردار شده اند و امتیازات متباقی آنها نیز به زودی اجرا خواهد شد.

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. به اداره ملی احصایه و معلومات بخش تذکره الکترونکی خو هنوز پرداخت نشده درحالیکی معاش ماه سره طان ما هنوز پرداخت نشده و تنها وتنها از ماه اسد امده بس

  2. خداوند یک دولت عادل که حرف و عمل یکی دلسوز وملی که واقعا انسانها برتری شان نظر به تقوای شان باشد نه ملیت شان در کشور حاکم گرداند واگر طالبان چنین هدف دارند میخواهند افغانستان ترقی وپیشرفت نماید خداوند توفیق بدهد شان که دیگر مردم از بدبختی و بیچاره گی و رفتن به کشور های بیگانه وکشت وخون بسیار خسته شده وهر آنچه که خیر ملت است خداوند نصیب ما کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا