• انتشار: ۱۲ جدی ۱۳۹۴
  • ساعت: ۱۴:۵۱
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 5692
پرینت

وزارت داخله به فیرهای شادمانه هشدار داد

وزارت امور داخله پیروزی های پی در پی تیم ملی فوتبال کشور را به ملت تبریک گفت و از شهروندان خواست که از شلیک/فیرهای شادمانه خودداری کنند.

تیم ملی فوتبال کشور از سری بازی های قهرمانی جنوب آسیا چهار بازی اخیر خود را با نتیجه های پر گل برد و قرار است فردا برای بازی فینال مقابل میزبان مسابقات-تیم ملی هند- قرار بگیرد.

این اقدام وزارت داخله در حالی صورت می گیرد که دور قبل مسابقات تیم ملی فوتبال کشور قهرمان شد و شهروندان کشور برای شادی و سرور شلیک های هوایی کردند که باعث نگرانی و زخمی شدن برخی از باشندگان شد.

اکنون وزارت داخله در یک اقدام پیشگیرانه از تمامی شهروندان به خصوص منسوبان نیروهای امنیتی خواسته است جهت ابراز شادی خویش، اقدام به شلیک های هوایی نکنند.

وزارت امور داخله از قبل نسبت به تبعات منفی فیر های شادمانه به هموطنان گوش زد کرد و از آنان می خواست که به ویژه پس از پیروزی احتمالی تیم ملی در برابر هند، به فیر/شلیک های شادمانه اقدام نکنند و آسایش روحی مردم را برهم نزنند.

وزارت داخله هشدار داده است که در صورت مشاهده چنین اعمالی، با متخالفان برخورد جدی خواهد کرد.

گفتننی است که در برخی از مناطق کشور مرسوم است که مردم در محافل شادی خود؛ با شلیک های هوایی، شادی خود را ابراز می کنند که این عمل گاهی در کلان شهرها نیز رخ می دهد.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. […] منبع خبر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.