• انتشار: 12 اکتبر 2020
  • ساعت: 11:52
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 49561
پرینت

والی هرات: مذاکرات صلح نبود، در یک شب دشمن را نابود می کردیم

والی هرات با اشاره به وضعیت بد امنیتی این ولایت گفت اگر مذاکرات صلح جریان نداشت، در یک شب تمام مراکز دشمن را نابود می‌کرد. مسئله مذاکرات جلو قوای مسلح را گرفته و در حالت دفاعی قرار دارند.

والی هرات روز گذشته در مراسمی در هرات گفت جمهوری اسلامی با خون شهداء و قهرمانان این وطن شکل گرفته و امروز بیش از هر زمان دیگری لازم است از آن حراست و حفاظت شود.

وی که در مراسم تجلیل از ۳۰ سال خدمت عبدالرئوف احمدی سخنگوی سابق پولیس ولایت هرات و غلام سخی حسینی مدیر اسبق ترافیک این ولایت سخن می گفتف افزود هر کس در برابر ارزش، جان و مال مردم جامعه ما بایستد با ما طرف خواهد بود و ما اجازه نفس کشیدن به آن‌ها نخواهیم داد.

سید عبدالوحید قتالی تاکید کرد:« ما اگر بخواهیم، در یک شب تمام مراکز دشمن را نابود می‌کنیم اما مسئله مذاکرات و گفت‌وگوهای صلح جلو ما را گرفته و ما خواهان صلح و امنیت در این کشور بوده و فعلاً در حالت دفاعی قرار داریم.»
وی افزود:«ما به خاطر نظامی نساختن شهر هرات، آمار کشته‌های اختطاف‌گران، سارقان و تروریستان را رسانه‌ای نمی‌کنیم تاشهروندان احساس نکنند چهره شهر حالت نظامی به خود گرفته است وگرنه از زمان آمدنم به هرات ده‌ها مورد از سارقان، اختطاف‌گران و آدم‌کشان را کشته‌ایم.»
قتالی دفع ۱۶۰۰ تعرض دشمن را در شش ماه گذشته بزرگترین دستاورد نیروهای امنیتی دانست و افزود هرکس در مقابل ارزش‌های مردم ایستادگی کند، نابود می‌شود.
وی با بیان این مطلب که نیروهای امنیتی با کمترین امکانات، بزرگترین آرزوهای دشمن را نقش برآب کردند گفت: «ما فصل ناتمام شهدای نیروهای مسلح را به سرمنزل مقصود می‌رسانیم و راه شهدا را تداوم می‌بخشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.