اجتماعی

والی طالبان در هرات: رسیدگی به مشکلات داکتران را در اولویت خود قرار می دهیم

مولوی اسلام جار والی طالبان در هرات در دیدار با مسئولان بخش صحی و داکتران این ولایت گفت که رسیدگی به مشکلات داکتران در اولویت کاری او قرار دارد.

مولوی نوراحمد اسلام جار والی طالبان در هرات امروز (پنجشنبه ۱۶ جدی) با مسئولین بخش صحی، کدرهای متخصص و منسوبین امور صحی در این ولایت دیدار کرد.

در این دیدار که به هدف بهبود ارایه خدمات صحی برگزار گردیده بود، مولوی اسلام‌جار والی طالبان در ولایت هرات، ضمن قدردانی از تلاش های جامعه طبی هرات و سکتور صحت بر رسیدگی به مشکلات آنان تاکید کرد.

وی اطمینان داد که اداره محلی طالبان در این ولایت بستری مناسب برای فعالیت داکتران فراهم خواهد کرد.

داکتر نورالحق رحیم‌زی، رئیس صحت عامه طالبان برای هرات پیرامون وضعیت صحی این ولایت به مولوی اسلام جار معلومات داد و خواستار توجه بیشتر اداره محلی به سکتور صحت گردید.

از سوی دیگر، داکتر محمد آصف کبیر معاون ریاست صحت عامه نیز پیرامون ارائه خدمات صحی در ولسوالی ها معلومات داد و افزود که در دوره قبل، واکسین پولیو در سراسر هرات به گونه همه جانبه تطبیق گردیده است.

همچنین در این جلسه داکتر فیضی آمر شفاخانه حوزوی هرات، داکتر محمد آصف جلالی سرطبیب این شفاخانه، داکتر زبیر ارشد رئیس کلینیک های خصوصی و داکتر عبدالخالق منیب، داکتر ابراهیم محمدی و شماری از داکتران نیز پیرامون موضوعات مختلف صحبت نموده و خواسته‌های شان را با والی طالبان شریک ساختند.

مولوی اسلام‌ جار رسیدگی به مشکلات داکتران را از اولویت‌های کاری خود اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا