سیاست

والی بدخشان: بدخشان لانه ای امن برای هیچ گروه ضد امارت اسلامی نخواهد بود

مولوی عبدالغنی فایق والی طالبان در بدخشان طی سفری به ولسوالی درایم، ضمن دیدار با مردم این ولسوالی، به مشکلات و چالش‌های آنان گوش داده و از عملکرد نیروهای طالبان در این ولسوالی نیز قدردانی کرد.

وی همچنین از عفو عمومی در این ولایت سخن زد و گفت کسانی را که در گذشته با طالبان جنگ کرده اند مورد عفو و بخشش قرار داده و تاکید نمود که هیچ شخصی با آنان دشمنی ندارد.

وی گفت: «گروهایی که می خواهند وضعیت امنیتی را به هر بهانه ای مختل سازند و اذهان عامه را مخشوش سازند، آرمان ‌شان را به گور خواهند برد و دیگر ولایت بدخشان لانه‌ ای امن برای هیچ گروه ضد امارت اسلامی نخواهد بود و مجاهدین  فداکار امنیتی در کنار مردم از تمامیت ارضی این ولایت دفاع خواهند کرد.»

مولوی فایق همچنین اطمینان داد که سفرهای وی به ولسوالی‌های دیگر نیز ادامه خواهد داشت و مشکلات‌ و چالش‌های مردم را از نزدیک بررسی خواهد کرد.

در همین حال باشندگان ولسوالی درایم ولایت بدخشان از ادامه فقر و بیکاری سخن زده و از مسوولان امارت اسلامی طالبان می خواهند که به مشکلات اقتصادی آنان توجه به موقع نمایند.

ولسوالی درایم در فاصله ۴۸ کیلومتری جنوب غربی شهر فیض آباد مرکز ولایت بدخشان موقعیت دارد و اکثر ساکنان این ولسوالی زیر خطر فقر بسر می برند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. این ها قواره انسان مانند دارند اما ازحیوان درنده هم بدتر استند ودیگر اینکه مسلمان نبوده مشرک محض استند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا