• انتشار: 14 آگوست 2017
  • ساعت: 15:08
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 23565
پرینت

هواپیماها و تجهیزات از کار افتاده از میدان هوایی کابل تخلیه می شود

ریاست عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی به مسوولان شرکت های هوایی داخلی هدایت داده تا هر چه عاجل هواپیما، تجهیزات و وسایل از کار افتاده شان را از ساحه میدان، تخلیه کنند.

محمود شاه حبیبی رئیس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی در دیدار از میدان هوایی بین المللی حامد کرزی  به مسوولان میدان هوایی بین المللی حامد کرزی گفته تا در مدت یک هفته موضوع را به صورت جدی پیگیری کرده و شرکت قرادادی موظف در بخش حفظ و مراقبت میدان هوایی وظیفه دارد؛ تا هر چه عاجل در زمینه اقدام کند.

رئیس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی افزود که مطابق به هدایت رئیس جمهوری، ساحه میدان هوایی بین المللی حامد کرزی باید از هواپیما و تجهیزات غیر قابل استفاده تخلیه و پاک شود.

هم چنان در جریان این دیدار آقای حبیبی، به ریاست پلان و تطبیق پروژه های این اداره وظیفه داد تا روی طرح و دیزاین رمپ ۳ میدان هوایی بین المللی حامد کرزی کار کرده و آن‌را آماده کنند.

ترمیم و بازسازی فنس میدان، از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار رئیس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی در زمینه به شعبات مربوط هدایت داد تا به هدف استحکام و تقویت مصئونیت و امنیت میدان، آنرا پیگیری کنند.

گفتنی است که در این دیدار انجینیر نصرت تاج رئیس پلان و تطبیق پروژه ها، انجینیر تیمور شاه رئیس میدان هوایی بین المللی حامد کرزی، محمد فرهاد پیرزاد سرپرست ریاست امنیت، انجینیر حامد نوری سرپرست ریاست میادین و تیم انجینیران اداره مستقل هوانوردی ملکی نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.