• انتشار: 27 نوامبر 2018
  • ساعت: 17:49
  • سرویس: فرهنگی هنری
  • کدخبر: 30731
پرینت

هنرنمایی بروسلی افغانستانی در سینمای هالیوود

عباس علیزاده که به دلیل تشابه چهره اش به بروسلی افغانستانی شهرت یافته است قرار است در یک فیلم هالیوود بازی کند.

به گزارش رها، عباس علی زاده مشهوره به بروسلی افغانستان با سینمای هالیوود قرارداد بسته است تا در یک فیلم هنرنمایی کند. این فیلم تحت نام He is back یا «او برگشت» ساخته می‌شود و قرار است مرحله فیلمبرداری او در ماه فبروری سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

عباس علیزاده گفته است، در این فیلم که توسط سینمای هالیوود تهیه می‌شود به عنوان بروسلی هنرنمایی خواهد کرد.

عباس علیزاده مشهور به بروسلی افغانستان تا کنون در ساخت دو فیلم یکی در آذربایجان و دیگرش در هند ساخته شده، نقش بازی کرده است.

عباس علیزاده ۲۵ سال سن دارد و برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ با گرفتن چند عکس در پیش ساختمان دارالامان شهر کابل و نشر آن در شبکه‌های اجتماعی با نام « افغانستان صاحب بروسلی شد» به شهرت رسید.

عباس علیزاده که حالا فراتر از افغانستان شهرت یافته همواره گفته است که آرزوی بزرگش رسیدن به سینمای هالیوود است؛ که قرار است این آرزوی او هم تحقق پیدا کند و در پرده سینمای هالیوود، ظاهر شود.

عباس علی زاده هم مانند بروسلی ورزشکار هنرهای رزمی است. وی گفته است که ۹ سال پیش وارد باشگاه هنرهای رزمی در شهر کابل شد و به تمرینات کونگ‌فوی چینی و ووشو شروع کرد اما به دلیل فقر نتوانست ادامه بدهد. بعدا به دلیل خلاقیت‌های ورزشی‌اش در یکی از باشگاه هنرهای رزمی در این شهر بصورت رایگان شامل شد و به ورزش ادامه داد.

علیزاده گفته است: «بروس لی در جامعه یک الگو است، هم از نگاه ورزش و هم از نگاه شخصیت، بروس لی اسطوره‌ای است که تکرار نمی‌شود، شاید بروس لی شده نمی‌توانم اما تا زنده‌ام راهش را ادامه می‌دهم».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.