• انتشار: ۱۷ میزان ۱۴۰۰
  • ساعت: ۲۲:۳۸
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 65118
پرینت

هند: ۲۴ کیلوگرم هیروئین از مبدا افغانستان در شهر بمبئی کشف شد

مقام های هندی از کشف ۲۴٫۵ کیلوگرم هیروئین در شهر بمبئی این کشور از مبدا افغانستان که به صورت بسیار ماهرانه ای جاسازی شده بودند خبر می دهند.

مقام ها در اداره استخبارات بر عواید هند امروز (شنبه ۱۷ میزان) خبر داده اند که مقدار ۲۴ کیلو و ۴۵۰ گرام ماده مخدر نوع هیروئین را از داخل یک کانتینر در شهر بمبئی کشف و ضبط کرده اند.

مقام های هندی می گویند که این مواد مخدر به صورت بسیار ماهرانه ای در داخل قوطی های روغن جاسازی شده بود که به راحتی در بازرسی های عادی قابل تشخیص نبودند.

براساس بیانیه این اداره، مواد مخدر کشف شده از مبدا شهر قندهار افغانستان و از طریق مرز چابهار ایران وارد بندر بمبئی شده است.

این اداره افزوده است که شخص وارد کننده این مواد یک تبعه هندی است که سال ها در ایران زندگی می کرده و در بازجویی هایش به حلقه های ارتباطی اش در داخل افغانستان اشاره کرده است، که همچنین منجر به دستگیری دو تن دیگر در شهر دهلی نو شد.

لازم به ذکر است که ریاست استخبارات بر عواید کشور هند ماه گذشته نیز از کشف یک محموله بزرگ مواد مخدر در این کشور به میزان ۳ تن و به ارزش تقریبی ۳ میلیارد دالر خبر داده بود که از مبدا افغانستان بارگیری شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.