• انتشار: ۲۲ ثور ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۲:۴۲
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 58068
پرینت

همسر محمد علی کلی با عبدالله دیدار کرد/یک استادیوم معیاری به کمک مالی همسر کلی در کابل ساخته می شود

همسر محمد علی کلی بوکسور فقید سرشناس جهان با تشکر و سپاس‌گزاری از عبدالله و مردم افغانستان به خاطر استقبال از او و قدردانی از خانواده‌اش گفت افغانستان و مردم این کشور جایگاه ویژه‌ای در قلب او و خانواده‌اش دارند و همیش تلاش کرده است تا در عرصه‌ی ورزش و رشد و توسعه‌ی ورزش در خدمت مردم افغانستان باشد.

خلیله کاماچوعلی همسر محمدعلی کلی قهرمان سنگین وزن بوکس جهان در کابل با عبدالله عبدالله؛ رییس شورای عالی مصالحه‌ ملی دیدار کرد.

در این دیدار عبدالله از حمایت او از ورزش و مردم افغانستان در مراحل مختلف تشکر و قدردانی کرد.

رییس شورای عالی مصالحه‌ ملی نقش ورزش را در سلامت جامعه و گذار به سوی صلح اساسی خواند و خواهان ادامه همکاری‌های وی با ورزش‌کاران کشور گردید.

عبدالله عبدالله در ادامه‌ صحبت‌های خود از محمدعلی کلی قهرمان نام‌آور رشته‌ بوکس و علاقمندی او به افغانستان و مردم این کشور یاد نمود و گفت: مردم افغانستان محمدعلی کلی و شخصیت استثنایی او را دوست دارند، به او به عنوان یک ورزشکار، قهرمان و شخصتی با ویژگی‌های انسانی منحصر به فرد احترام قایل اند. کم‌تر کسی را می‌توان در افغانستان یافت که با نام و کارنامه‌های او آشنایی نداشته باشد.

رییس شورای عالی مصالحه در ادامه افزود: محمدعلی کلی در جریان جهاد مردم افغانستان به پاکستان سفر کرد و از کمپ‌های مهاجران افغانستان دیدار کرد و در سال ۲۰۰۲ به کابل آمد. لحظات به یادماندنی حضور این چهره‌ی اسطوره‌ای در افغانستان و در حمایت از مردم کشور و قضایای انسانی برای همیش در خاطره‌ی مردم ما زنده است.

خانم علی با تشکر و سپاس‌گزاری از عبدالله و مردم افغانستان به خاطر استقبال از او و قدردانی از خانواده‌اش گفت افغانستان و مردم این کشور جایگاه ویژه‌ای در قلب او و خانواده‌اش دارند و همیش تلاش کرده است تا در عرصه‌ی ورزش و رشد و توسعه‌ی ورزش در خدمت مردم افغانستان باشد.

او در ادامه افزود: حالا نیز برای ساخت استدیوم ورزشی معیاری و دیدار با ورزشکاران افغانستان به کابل آمده و خرسند است افغانستان مانند بخش‌های دیگر در عرصه‌ی ورزش نیز به پیش‌رفت‌های قابل ملاحظه‌ای دست یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.