• انتشار: 23 دسامبر 2018
  • ساعت: 13:03
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 31107
پرینت

هلاکت ۶ تروریست خارجی در ولایت غزنی

وزارت دفاع ملی با نشر خبرنامه ای اعلام کرده است که در نتیجه حملات هوایی نیروهای امنیتی بر مواضع شورشیان در ولسوالی گیلان ولایت غزنی ۱۵ شورشی مسلح به شمول ۶ تروریست خارجی به هلاکت رسیده اند.

به گزارش رها، وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که در نتیجه یک عملیات هوایی در ولسوالی گیلان غزنی ۱۵ «هراس افگن» به شمول ۶ «هراس‌افگن» خارجی کشته شده‌اند.

دفتر مطبوعاتی وزارت دفاع امروز با نشر خبرنامه‌ی گفته که در این عملیات ۸ فرد دیگر بازداشت شده‌اند که ملا حنیف، یک فرمانده نظامی طالبان نیز در جمع بازداشت شدگان است.

خبرنامه افزوده که در این عملیات ۱۶ عراده موترسایکل مخالفان مسلح نیز منهدم شده است. وزارت دفاع در مورد هویت «دهشت‌افگنان» خارجی جزئیاتی ارائه نداده است.

در یک اعلامیه‌ی دیگر وزارت دفاع ملی آمده است که در نتیجه درگیری میان نیروهای امنیتی و طالبان در ولسوالی شیرین تگاب ولایت فاریاب، ۲۲ مخالف مسلح کشته و شش تن دیگر شان زخمی شده‌اند.

وزارت دفاع همچنان از انجام حملات هوایی در ولایت‌های پکتیکا و پکتیا و ولسوالی اندر غزنی خبر داده و افزوده که در این حمله‌ها ۲۱ مخالف مسلح کشته شده و ۲ تن دیگر زخمی شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.