• انتشار: 20 دسامبر 2015
  • ساعت: 15:02
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 5277
پرینت

هشت پولیس به اتهام اخاذی و رشوه بازداشت شد

استخبارات وزارت امور داخله در ۲۴ ساعت گذشته در عملیات های جداگانه ۹ تن را به اتهام قاچاق اسلحه، سوء استفاده از صلاحیت و اخذ رشوه بازداشت کرد.

وزارت امور داخله با نشر خبرنامه ای نگاشته است، در پیوند اخاذی، هشت تن در مسیر شاهراه هرات بازداشت شده اند که از موتر های این مسیر به گونه غیر قانونی پول اخذ می نمودند.

در خبرنامه امده است که یک تن دیگر به اسم عبدالخالق همراه با ۵ میل کلاشینکوف، یک میل پیکا و یک میل راکت انداز از مربوطات ولسوالی دوآب ولایت نورستان بازداشت شده است.

وزارت امور داخله همچنین می گوید که نیروهای استخبارات این وزارت توانسته است از چندین حملات تروریستی انجام در ولایت های کابل، قندهار و ننگرهار جلوگیری کنند.

به نقل از خبرنامه نیروهای پولیس استخبارات در یک اقدام هدفمند،۱۴ فیر مرمی بیم ۱۲ که از سوی تروریستان به هدف پرتاب بر شهر کابل در قریه شاه توب ولسوالی چهار آسیاب کابل عیار شده بود، کشف و خنثی کردند.

از سوی دیگر ۵ حلقه ماین ضد وسایط، ۲۵ کیلوگرام مواد انفجاری و مقدار مواد انفجاری که از سوی دشمنان مردم افغانستان به هدف اعمال تروریستی و تخریبی در مربوطات ولسوالی پنجوایی ولایت کندهار جاسازی شده بود از سوی منسوبان استخباراتی پولیس کشف و از بین برده شد.

پولیس همچنین یک حلقه ماین ضد وسایط از مربوطات ولسوالی سرخرود ولایت ننگرهار کشف و خنثی کرد.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. […] منبع خبر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.