• انتشار: 11 جولای 2017
  • ساعت: 12:24
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22492
پرینت

هشت تن به ظن قاچاق مواد مخدر طی یک هفته گذشته بازداشت شدند

پولیس مبارزه علیه مواد مخدر و ارگان های امنیتی و کشفی کشور، هشت تن را در پیوند به هفت قضیه قاچاق مواد مخدر در هفته گذشته، بازداشت و به مرکز عدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر غرض تعقیب عدلی و قضائی فرستاد.

مرکز عدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر در اعلامیه ای که امروز منتشر کرده گفته است که افراد یاد شده حین قاچاق مواد مخدر از ولایات: کابل، هرات و کندهار بازداشت شده اند.

در اعلامیه امده است که از نزد بازداشت شدگان بطور مجموعی ۱۹ کیلوگرام هیروئین، ۳۴ کیلوگرام مورفین، ۱۳۰ کیلوگرام تریاک، ۱۵۳۴۱ کیلوگرام مواد کیمیاوی جامد، ۱۵۰۰۰ کلدار پاکستانی، ۱۱ سیت تیلفون همراه و ۷ عراده وسایط نقلیه بدست آمده است.

این هشت تن با دوسیه های نسبتی شان اکنون در مرکزعدلی و قضایی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر مورد تعقیب عدلی و قضایی قرار دارند.

قابل تذکراست که مرکزعدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم مسکرات و مواد مخدر به اساس ماده ۱۷ و ۱۸ قانون مبارزه علیه مسکرات و مواد مخدر صلاحیت رسیدگی عدلی وقضائی قضایای که مقدار آن حد اقل ۲ کیلوگرام هیروئین، ۱۰ کیلوگرام تریاک، ۵۰ کیلوگرام چرس،۵۰ کیلوگرام مواد کیمیاوی و ۵۰ لیتر مشروبات الکولی یا مسکرات باشند از سراسر کشور دارا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.