• انتشار: 5 فوریه 2020
  • ساعت: 01:37
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 41437
پرینت
واکنش مسی به سخنان آبیدال

هرکس وظیفه خود را انجام دهد

مسی با نشر پُستی در شبکه های اجتماعی، از آبیدال خواست تا از افراد نام ببرد زیرا این کار باعث خواهد شد تا هواداران با آگاهی کامل تصمیم بگیرند

لیونل مسی، به صحبت‌های اخیر آبیدال واکنش نشان داد و مدعی شد هر کس باید مسئولیت خود را به عهده بگیرد.

اریک آبیدال که چند سال قبل به عنوان بازیکن در کنار مسی در بارسا بازی کرده است، در حال حاضر به عنوان مدیر ورزشی این باشگاه فعالیت دارد.

آبیدال اخیراً با اسپورت گفت و گویی انجام داد و در مورد اخراج والورده و دیگر موارد مختلف صحبت کرد.

آبیدال به اسپورت گفت:« بسیاری از بازیکنان از والورده راضی نبودند و زیاد کار نمی کردند و همچنین در ارتباطات داخلی نیز مشکلاتی وجود داشت. رابطه مربی و رختکن همیشه خوب بود و در برخی موارد بازیکنان در امور تیم مداخله می کردند، اما مواردی وجود دارد که من به عنوان بازیکن سابق می توانم حس کنم. من به باشگاه گفتم که چه فکر می کردم و باید تصمیم می گرفتیم.»

مسی اما این صحبت های آبیدال مورد پسندش واقع نشد و با نشر پُستی در شبکه های اجتماعی، از آبیدال خواست تا از افراد نام ببرد زیرا این کار باعث خواهد شد تا هواداران با آگاهی کامل تصمیم بگیرند.

مسی نوشت:« من صادقانه دوست ندارم در این موارد مداخله کنم، اما فکر می کنم همه باید مسئولیت کار و تصمیمات خود را بر عهده بگیرند. در هر موردی که صحبت صورت می گیرد باید از افراد نام برده شود تا هواداران درک کنند موضوع چی است. بازیکنان هم وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، جواب باید بدهند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.