• انتشار: 27 آگوست 2019
  • ساعت: 16:25
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 37141
پرینت

نیمار در راه پیوستن به بارسلونا

مدیر قطری باشگاه پاری‌سن‌جرمن برخلاف انتظارات، امروز در جلسه با نماینده‌های بارسلونا برای انتقال نیمار حاضر شده است.

نماینده‌های باشگاه بارسلونا صبح امروز به پاریس رفتند تا با سران باشگاه پی‌اس‌جی بر سر انتقال نیمار مذاکره کنند. این هیئت شامل اسکار گرائو(مدیر اجرایی) به همراه خاویر بورداس و اریک آبیدال نماینده های اعزامی بارسا هستند.

بر اساس گزارش اسکای، حضور اسکار گرائو بر اعتبار تیم اعزامی بارسلونا افزوده است و حضور او در این جلسه می‌تواند مذاکرات را به نتیجه قابل قبول و یا حتا قطعی برساند. در نشست دو هفته پیش، بورداس و آبیدال نماینده‌های بارسا بودند که مذاکرات شان به نتیجه نرسید. در همین حال، در جلسه دو هفته پیش دو باشگاه، از پی‌اس‌جی تنها لئوناردو به عنوان مدیر ورزشی حضور داشت که جلسه بی نتیجه ماند. در این میان رادیو راک ۱ منبع بسیار نزدیک به باشگاه بارسلونا، ساعتی پیش ادعا کرد که این بار ناصر الخلیفی مدیر قدرتمند باشگاه پاریسی نیز در مذاکرات حاضر شده است که این می تواند خبر خوبی برای بارسلونا باشد.

با حضور الخلیفی احتمالا امروز تکلیف آینده نیمار روشن خواهد شد و او را باید نزدیک‌تر از گذشته به بارسا دانست. پیشنهاد کاتالانی‌ها انتقال قرضی نیمار با بند خرید دائمی ۱۷۰ میلیون یورویی است که تابستان بعد پرداخت خواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.