• انتشار: 11 اکتبر 2017
  • ساعت: 10:30
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 25007
پرینت

نیروهای امنیتی ۶۵ تروریست را به هلاکت رساندند

مقامات امنیتی می گویند که نیروهای امنیتی کشور در ادامه عملیات روزانه شان در نقاط مختلف کشور دست کم ۶۵ تروریست را به هلاکت رساندند.

وزارت دفاع ملی با ارسال خبرنامه به رها امروز (چهارشنبه) نوشته است که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته و در ادامه عملیات روزانه شان علیه هراس افکنان، دست کم ۶۵ تروریست به شمول ۴ عضو گروه داعش را در نقاط مختلف کشور کشته، ۴۶ تن دیگر را زخمی و ۷ تن را دستگیر نمودند.

براساس خبرنامه وزارت دفاع، در عملیاتی که در ولسوالی نادعلی و ساحه بشران مرکز ولایت هلمند صورت گرفت، ۲۷ عضو گروه طالبان کشته شده و ۱۹ تن دیگر زخمی شدند.

در ولسوالی میوند ولایت کندهار نیز ۱۳ تن از هراس افکنان به هلاکت رسیده و یک عراده موتر و موترسایکل و مقادیری سلاح و مهمات این هراس افکنان منهدم گردید.

نیروهای امنیتی در ولسوالی امام صاحب ولایت کندز نیز ۱۲ شورشی مسلح را کشته و ۱۶ تن دیگرشان را زخمی کردند. در این عملیات همچنین یک قرارگاه و ۲ موضع دشمنان نیز تخریب شد.

در ولسوالی های بتی کوت و ده بالای ولایت ننگرهار نیز ۶ تروریست به شمول ۴ عضو گروه داعش به هلاکت رسید و ۷ عضو دیگر داعش زخمی شدند.

به همین ترتیب، در عملیات در ولسوالی گذره ولایت هرات ۴ تن دهشت افکن کشته شده، در ولسوالی های اندر و اجرستان ولایت غزنی ۲ دهشت افکن کشته شده و ۴ تن زخمی و در ولسوالی محمد آغه و مرکز ولایت لوگر نیز یک شورشی کشته شده و ۷ تن دیگر دستگیر شده اند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش می افزاید که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ عملیات تصفیه ای پلان شده و ۹ عملیات خاص در ۱۳ ولایت کشور راه اندازی کردند. نیروی هوایی نیز ۸۱ پرواز به حمایت سربازان اردوی ملی انجام داد که ۷ ضربه به لانه های دشمنان وارد کرد.

تاکنون هیچ یک از گروه های مسلح به شمول طالبان در خصوص این گزارش اظهار نظری نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.