• انتشار: 7 اکتبر 2017
  • ساعت: 20:44
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 24966
پرینت

نیروهای امنیتی ۶۲ تروریست را به هلاکت رساندند

مقامات امنیتی می گویند که نیروهای امنیتی در ادامه عملیات روزانه شان در نقاط مختلف کشور دست کم ۶۲ تروریست به شمول یک فرمانده طالبان و ۴ عضو داعش را به هلاکت رساندند.

وزارت دفاع ملی با نشر خبرنامه ای امروز نوشته است که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته و در ادامه عملیات روزانه شان در نقاط مختلف کشور دست کم ۶۲ تروریست به شمول یک فرمانده محلی طالبان و ۴ عضو گروه داعش را به هلاکت رساندند و ۱۴ تن دیگر را نیز زخمی ساختند.

براساس خبرنامه وزارت دفاع ملی، در عملیاتی که در ولسوالی چوره ولایت ارزگان صورت گرفت، ۳۷ تن از هراس افکنان کشته و مقادیری سلاح و مهمات این شورشیان منهدم گردید.

در ولسوالی امام صاحب ولایت کندز نیز ۱۰ تن از هراس افکنان به هلاکت رسید و ۳ تن دیگرشان زخمی شدند.

عملیات نیروهای امنیتی در ولسوالی های گرمسیر، اشیر و مرکز ولایت هلمند ۷ شورشی مسلح به شمول یک فرمانده محلی طالبان به نام «احمدی» را کشت، ۳ تن دیگر را زخمی کرد و ۲ موضع مستحکم آنان را نیز منهدم کرد.

همچنین نیروهای امنیتی در ولسوالی اچین ولایت ننگرهار ۴ عضو گروه تروریستی داعش را به هلاکت رسانده و یک باب محل بود و باش آنان را نیز منهدم کردند.

به همین ترتیب، در عملیات در ولسوالی های اندر و قره باغ ولایت غزنی ۲ تن دهشت افگن هلاک و ۵ تن زخمی و در ولسوالی گرزیوان ولایت فاریاب ۲ تن دهشت افگن کشته ،۳ تن زخمی و یک عراده موتر سایکل دشمن نیز از بین برده شد.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش همچنین می افزاید که طی ۲۴ ساعت گذشته نیروهای امنیتی ۱۹ عملیات تصفیه ای پلان شده و ۱۵ عملیات خاص را راه اندازی کردند. نیروی هوایی کشور نیز به حمایت از نیروی اردوی ملی ۶۵ پرواز انجام داد و ۱۴ ضربه به دشمنان وارد کرد.

هیچ یک از گروه های شورشی به شمول طالبان تاکنون در خصوص این گزارش اظهار نظری نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.