• انتشار: 4 ژوئن 2016
  • ساعت: 12:52
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 10001
پرینت

نیروهای امنیتی ۲۷ شورشی از جمله ۹ جنگجوی داعش را به هلاکت رساندند

نیروهای امنیتی در ادامه عملیات هایشان برای پاکسازی کشور از وجود دشمنان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ شورشی از جمله ۹ جنگجوی گروه تروریستی داعش را به هلاکت رساندند.

 

وزارت دفاع ملی کشور در خبرنامه ای نوشت که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات مشترکی را در ولایات ننگرهار، زابل، کندهار، هرات و تخار راه اندازی کردند که در نتیجه این عملیات مشترک، ۲۷ شورشی از جمله ۹ جنگجوی گروه تروریستی داعش کشته، ۱۳ تن زخمی و ۳ تن دیگر دستگیر شدند.

خبرنامه وزارت دفاع ملی شرح عملیات را اینگونه اعلام می کند:

در عملیات مشترکی که در مربوطات ولسوالی های معروف و شاه ولی کوت ولایت کندهار راه اندازی شد ۱۲ تروریست کشته و ۶ تن دیگر زخمی شدند.

در عملیاتی دیگر که در ولسوالی بتی کوت ولایت ننگرهار راه اندازی شد ۹ جنگجوی گروه تروریستی داعش کشته و ۷ تن دیگر از این تروریستان زخمی شدند.

در مربوطات ولسوالی گیزاب ولایت زابل نیز ۴ شورشی کشته و ۴ تن دیگر زخمی شدند. و در عملیاتی که در ولسوالی درقد ولایت تخار و مرکز ولایت هرات راه اندازی شد ۳ تن از این تروریستان دستگیر شدند.

خبرنامه وزارت دفاع همچنین می افزاید که نیروهای امنیتی در جریان این عملیات موفق به کشف و خنثی سازی ۲۲ حلقه ماین که به طور ماهرانه ای در شاهراه کندهار-ترینکوت توسط شورشیان جاسازی شده بود شدند.

وزارت دفاع ملی کشور همچنین درخبرنامه اش علاوه می کند که در جریان این عملیات که به منظور تامین امنیت و آرامش مردم افغانستان صورت گرفته بود ۱۱ تن از سربازان ارتش ملی کشور به شهادت رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.