• انتشار: 7 مارس 2018
  • ساعت: 19:56
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 26854
پرینت

نیروهای امنیتی در تازه ترین عملیات ۵۵ تروریست را به هلاکت رساندند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی کشور طی تازه ترین عملیات خود در نقاط مختلف کشور دست کم ۵۵ تروریست را به هلاکت رسانده اند.

دولت وزیری سخنگوی وزارت دفاع ملی امروز (چهارشنبه) طی یک نشست خبری گفت که در نتیجه عملیات تعرضی، عملیات قطعات کوماندو حملات هوایی طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم  ۵۵ تروریست در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسیدند.

آقای وزیری گفت که از این میان ۱۰ داعشی در ولسوالی های اچین و نازیان ننگرهار، ۸ تروریست در ولسوالی علینگار لغمان، ۴ تروریست در ولسوالی های گومل و وازه خواه پکتیکا، ۴ تروریست در ولسوالی گیلان غزنی، ۱۳ تروریست در ولسوالی ازغنداب زابل، ۵ تروریست در ولسوالی بالا بلوک فراه و ۱۱  تروریست در ولسوالی های مارجه، گرشک و نهرسراج هلمند کشته شدند.

وزیری افزود که هم اکنون ۱۰ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در ۹ ولایت جریان دارد و قطعات کوماندو نیز ۱۸ عملیات هجومی را در جریان بیست وچهار ساعت گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند.

در همین حال، ۵ ضربه هوایی به هدف از بین بردن مخفیگاه های تروریستان نیز اجرا شده است.

افزون بر کشته شدن ۵۵ تروریست، ۲۲ تروریست دیگر در این عملیات زخم برداشته و ۷ تن دیگر بازداشت شدند.

به گفته تورنجنرال وزیری، تیم های انجنیری اردوی ملی ۸۴ حلقه ماین را که از سوی تروریستان در شماری از مناطق جاسازی شده بود، در جریان ۲۴ ساعت گذشته، کشف و خنثی کردند.

سخنگوی وزارت دفاع ملی، وضعیت عملیات ها در ولایت های ننگرهار، لغمان، کنر، غزنی، کندهار، تخار، فاریاب وهلمند را موفقیت آمیز و پردست آورد دانست و گفت که نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در هر شرایط در برابر تروریستان مبارزه کرده و آنان را سرکوب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.