• انتشار: 23 سپتامبر 2017
  • ساعت: 14:39
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 24451
پرینت

نهمین مدال کاروان ورزشی افغانستان از مسابقه های داخل سالن ترکمنستان کسب شد

میرویس عمرخیل در هفتمین روز مسابقه های داخل سالن کشور ترکمنستان، با کسب مدال برنز، نهمین مدال کاروان ورزشی افغانستان رقم بزند.

حسین بخش صفری با کسب مدال طلا در رشته جوجیتسو اولین مدال اور کاروان ورزشی کشور بود.

در ادامۀ این مسابقات، تیم باسکتبال بانوان افغانستان با نتیجۀ ۸-۲۲ در برابر اردن و بانتیجۀ ۱۸-۲۱ در برابر تیم باسکتبال قطر شکست خورد.

قرار است در روز هشتم این مسابقات تیم فوتسال افغانستان پس از ۳ پیروزی پی‌هم ساعت ۳:۳۰ پس از چاشت روز شنبه برابر تیم فوتسال میزبان «ترکمنستان» به میدان برود.

همچنان در روز هشتم این مسابقات در بخش کشتی، نسیم‌الله سخی‌زاده در برابر حریف ایرانی و نصیراحمد اکرمی هم در برابر حریف اوزبیکستانی‌اش به میدان می‌روند.

در ادامه این مسابقات، بیلیارد بازان افغانستان نخست در برابر هانگ‌کانگ و سپس در برابر تیم سنوکر چینایی به رقابت می‌پردازند.

در بخش شطرنج نیز حبیب‌الله امینی و سلیمان احمد اشرفی برابر هم و ستاره عزیزی در برابر حریفش از مالدیف و فرحناز سادات در برابر حریفش از نیپال بازی خواهند کرد.

در بخش کیک بوکس، محمد نظیف، با وزن منفی ۵۷ کیلو گرام در برابر رقیبش از سوریه، مصطفا عمری، با وزن ۶۷ کیلوگرام در برابر رقیبش از تاجیکستان، روح‌الله محمد، با وزن منفی ۷۵ کیلوگرام در برابر حریفش از اوزبیکستانی و شاپور گلبهاری هم با وزن منفی ۶۳ کیلوگرام در برابر حریفش از پاکستان به میدان می‌روند.

افغانستان در روز هفتم این مسابقات با ۹ مدال داشته در جایگاه ۲۳ فهرست کشورهای اشتراک کننده قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.