• انتشار: 16 آوریل 2016
  • ساعت: 15:23
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 8785
پرینت

نماینده ولایت کنر ۱۰ روز از شرکت در جلسات مجلس محروم شد

اعضای مجلس نمایندگان کشور امروز شنبه به اتفاق آراء غلام سخی مشوانی نماینده مردم کنر را در این مجلس ۱۰ روز از شرکت در جلسات مجلس محروم کردند.

اعضای مجلس پس از آنکه آقای غلام سخی مشوانی نماینده مردم ولایت کنر در مجلس به نصیر احمد دورانی وزیر انکشاف/توسعه دهات حمله و توهین کرد این تصمیم را گرفتند.

تصمیم محرومیت آقای مشوانی از شرکت در جلسات مجلس نمایندگان به مدت ۱۰ روز، امروز توسط ظاهر قدیر معاون اول مجلس نمایندگان اعلام شد.

اعضای مجلس همچنین از آقای غلام سخی مشوانی خواستند تا از معاون دوم مجلس نیز عذرخواهی کند زیرا وی به معاون دوم مجلس نیز توهین کرده بود.

لازم به ذکر است که این تصمیم اعضای مجلس نمایندگان در حالی اعلام می گردد که این اعضا همچنین در نظر دارند تا وی را به مدت حداقل یک سال از وظیفه اش محروم کنند.

گفتنی است که غلام سخی مشوانی نماینده مردم ولایت کنر در مجلس نمایندگان می باشد که هفته گذشته در صحن مجلس به صورت آقای نصیر احمد دورانی وزیر انکشاف دهات توهین نمود.

اعضای مجلس نمایندگان وزرای انکشاف دهات، مالیه و فواید عامه را برای استجوابیه/پرسش به صحن مجلس فراخوانده بودند.

گفتنی است که اعضای مجلس از این حرکت آقای مشوانی متعجب شده و این حرکت وی را خلاف ضوابط مجلس نمایندگان اعلام کردند و تصمیم گرفتند که علیه وی اقدامی انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.